Wpis z mikrobloga

@afromort: taa to prawda z tymi swiatlami, a jak wreszcie trafi sie chwila luzu z naprzeciwka, to na twoim pasie odpalony halogen nad jezdnia - NUMER POMOCY DROGOWEJ 19111. Albo mi sie cos dzieje z oczami, albo faktycznie co drugi na dlugich, bo jak lecialem w srode w nocy z Gdyni, to godzine przed Szczecinem juz mialem taki oczoscisk, ze musialem zjechac i przykomarzyc..
@afromort: powodem tego są:

1) #!$%@? jajca diagnostów na przeglądach
2) #!$%@? jajca kierowców na ustawienie świateł w ich samochodzie
3) LED-y i xenony z aliexpress montowane niezgodnie ze sztuką, sumieniem oraz pismem świętym

PS. porysowana przednia szyba bardzo pogarsza jazdę w takich warunkach i człowiek nie ma świadomości dopóki się nie przejedzie autem z nieporysowaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem po podróży powrotnej, jazda po ciemku. Czy #!$%@? wszyscy na drodze muszą tak #!$%@?ć światłami? Wszystkie auta (szczególnie te nowsze) mają halogeny jakby jechali na długich


@afromort: Nie chodzi o halogeny, tylko o źle ich montowanie. Większość aut świeci normalnie, ale co któryś świeci w górę (°°
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@afromort: ja jak mnie coś oślepia załączam wajchą długie i mówię do siebie a masz hooju
( ͡° ͜ʖ ͡°) A i nie mam leciwego auta a w miarę świeże więc i bez wajchy ledy dobrze dają.