Wpis z mikrobloga

TEŻ NIE CHCESZ OGLĄDAĆ ATENCYJNYCH WPISÓW OD RÓŻOWYCH? MAM DLA CIEBIE ROZSZERZENIE. WYKOP WOLNY OD RÓŻOWYCH :-)

Wystarczy że zainstalujesz TamperMonkey lub GreaseMonkey czy tam inne rozszerzenie obsługujące skrypty użytkowników i ZAINSTALUJESZ TEN SKRYPT aby cieszyć się wykopem wolnym od atencji.

Rozszerzenie usuwa całe wątki od różowych jak i też ich komentarze w wątkach mężczyzn.

#atencyjnyrozowypasek
Quzin - TEŻ NIE CHCESZ OGLĄDAĆ ATENCYJNYCH WPISÓW OD RÓŻOWYCH? MAM DLA CIEBIE ROZSZER...

źródło: comment_16404422887fDKBQhYVoaH25OxwjKxrp.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Jaka jest różnica w używaniu czarnej listy a skryptu?


@Jerry664 Ale ty nie widzisz różnicy pomiędzy czarnolistowaniem jakiejś konkretnej treści lub użytkownika, który czymś złym się wykazał, a blokowaniem KAŻDEJ kobiety bez względu na to co udostępnia tylko dlatego, że jest kobietą?
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL Ludzie i tak to robią, tylko na mniejszą skalę - ale dlatego, że czarna lista ma ograniczoną pojemność. Nie widzę różnicy czy ktoś to będzie robił manualnie czy z pomocą skryptów.
Zresztą czyż takie rozwiązanie nie jest jednak korzystne dla #rozowepaski? Dzięki temu ludzie którzy nie lubią ich wpisów nie będą ich w ogóle widzieć, więc liczba "hejterskich" i negatywnych komentarzy też się zmniejszy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
xD nie lepiej stworzyć plugin który pozwoli oznaczać spermiarski content na bazie głosów użytkowników?

Jest sporo mirabelek postujacych normalny content.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Quzin: Fantastyczny addon, który powinien być wbudowany na stałe, bo nic człowiek nie straci (chyba że lubi wysrywy z zerową merytoryką, postowanie pcharzy albo wątpliwej jakości quasi-Instagram), a tylko zyska czas.

Zainstalowałem i iq wzrosło mi o 5pkt.

Trochę szacunku do siebie panowie.


@Dispairter: Różowe też dodają ciekawe wpisy, choćby pod #dzicyzapylacze czy #polskiepato.
  • Odpowiedz
@Gl1n4: No tak, jakich lotnych zainteresowań można oczekiwać od kobiet - wyłącznie pchlarze i inne nierozumne istoty albo interesowanie się ludźmi, najlepiej niebezpiecznymi bo mogą nasycić huśtawkę emocjonalną.
Zrób quiz o zainteresowań lasek z randomowymi nickami to mógłbym mieć 90% poprawność odpowiedzi strzelając randomowo między wydawaniem pieniędzy, astrologią, zwierzętami i sławnymi ludźmi (też zwierzętami).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dispairter: Poza tym nie rozumiem co Ci się nie podoba w hobby polegającym na obserwacji przyrody. Jakie zainteresowania kwalifikują się wg Ciebie do "lotnych"?
  • Odpowiedz
@Gl1n4: jak ktoś ma się wyłamać z szeregu to będzie to niebieski
dzięki takiemu poświęceniu wiemy że grzyby są jadalne

różowa poświęcić może co najwyżej godność żeby wrzucić wątpliwej jakości nudle dla wykopków
  • Odpowiedz