Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo po ukończeniu moda.

Ogromny szacunek dla twórców. Ilość pracy którą musieli włożyć w projekt to jakaś absolutna abstrakcja.

Czułem się jakbym ponownie miał 9 lat gdy odkrywałem zakamarki świata Gothica 2 (nawet czasy ładowania pozostały wierne moim wspomnieniom ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Na moje poziom podstawki został przebity lekką ręką.

Całość zajęła mi lekko ponad 100 godzin delektowania się i niespiesznego czyszczenia każdego zakątka mapy. To jedna z tych produkcji które zostawiają po zakończeniu uczucie pustki po tak angażującej przygodzie.

Zakończenie to też prawdziwy sztos, pozostawiające masę wątpliwości na co, co jest zawarte w epilogu mieliśmy wpływ, a na co nie.

Polecam to doświadczenie.

#kronikimyrtany #gothic
witajswiecie - Jestem świeżo po ukończeniu moda.

Ogromny szacunek dla twórców. Ilo...

źródło: comment_1640395432EX1NN7OxNYTswLDTuAkQXc.jpg

Pobierz
  • 6
  • 0
@Kemoi trzymam kciuki, ale może być to trudne ;) po każdym rozdziale robiłem spacer po mapie czyszcząc wszystko

poza tym do ostatnich 17 lvli potrzeba plus minus tyle doświadczenia ile do poprzednich 40 :p
@witajswiecie: uda mi sie po jednym warunkiem

Pobiles wiekszosc npc miast i innych lokacji ktorzy sa niesmiertelni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Srednio 100-250 exp ale tez 300+ i wiecej za gildyjnych magowie ludzie volkera wilczy synowie itp

Tylko raz zaplacilem grzywne bo jakis obywatel widzal jak pobilem nowicjusza xd
@Kemoi: no nie, farmić doświadczenia na npc nie próbowałem, podobnie jak nie bawiłem się w próby exploitowania ;)

tylko "zwyczajni" przeciwnicy i wszystkie zadania za wyjątkiem 2 z czego jedno mi się zbugowało, a drugie było zakończone niepowodzeniem