Wpis z mikrobloga

Temat ustawień #csgo. Może ktoś ma podobny zestaw (Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti). Ile macie średnio FPSów w grze? Na jakich ustawieniach? Zauważyłem, że mój CPU oraz GPU nie pracuje na 100% podczas gry. CPU na około 35%, a GPU na 60%. Może znacie sposoby aby pobudzić procesor do pracy podczas gry? ( ͡° ͜ʖ ͡°) FPS mi się waha między 150-200. Z rok temu miałem luźno te 200-230. -high -threads nie działa jak coś. CS:GO w ogóle jest takie upośledzone, że im mniejsze ustawienia daje tym mam większe spadki FPS. XD Ale to chyba normalne.

#pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WarmWeather: jak chcesz żeby Cs zjadał 100% cpu to kup sobie jakiegoś athlona z 2005 roku, albo obniż rozdzielczość do 64x64px wtedy ale wątpię żeby to wiele zmieniło. CS jest #!$%@? pod względem optymalizacji. Ja na 2070super na chyba maksymalnych miałem jakieś 300+ cały czas, ale grałem w to gówno z 2 godziny może no i gpu prawie nie pracowało.
  • Odpowiedz
CS jest #!$%@? pod względem optymalizacji.


@Megawonsz_dziewienc: to akurat wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale szukam jakiś "smaczków" które pozwolą jednak coś tam podnieść do tych stabilnych ~200 przynajmniej. Bo jednak jakieś dropy do ~130 są odczuwalne.
  • Odpowiedz