Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Hej, z racji, ze są święta i niedługo sylwester każdy namawia mnie na melanż, po prostu picie alkoholu. Gdy mówię, że nie piję alko i rezygnuje z wyjścia to każdy patrzy się na mnie jak na wariatkę. Mam nerwicę i prawdopodobnie depresję. Biorę leki i po alkoholu mi się pogarsza. Nie chce mówić o swojej chorobie dlatego zazwyczaj mówię, że nie pije bez podawania wcześniej przyczyny. :( Wiem, że przez to rozpadają się moje relacje towarzyskie, ale myślę, ze byłoby głupota walic psychotropy i antydepresanty z alko
#przegryw #alkohol #depresja #leki #nerwica
  • 5
@Vermeerrr Nikt ci alkoholu do gardła nie będzie wlewał. Mozesz pójść przecież jako abstynent.Co najwyżej to oni będą cię denerwować swoją alkoholową aparycją. Nie wpadaj w błędne koło niepoprawnego myślenia ¯_(ツ)_/¯
iorę leki i po alkoholu mi się pogarsza. Nie chce mówić o swojej chorobie dlatego zazwyczaj mówię, że nie pije bez podawania wcześniej przyczyny. :( Wiem, że przez to rozpadają się moje relacje towarzyskie, ale myślę, ze byłoby głupota walic psychotropy i antydepresanty z alko


@Vermeerrr: wypad z Tagu