Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają #wykopaka #pokapake, ma i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem otwierać dopiero po kolacji wigilijnej, ale Mireczek, pozostał anonimowy, wysłał mi grypsa, że pudełko jest spoko (miał rację, bardzo ładne) i można je ponownie wykorzystać,. Akurat pakuje prezenty dla bliskich i wymiar będzie jak znalazł :)

Brałem udział w formule lite, ale mój Mikołaj się postarał i super spersonalizował prezent. Gorzka czekolada z mojej ulubionej marki i to w dodatku z chili #chilihead pasuje jak ulał. Do tego w punkt trafiona czołówka, bo właśnie zastanawiałem się nad zakupem takiego gadżetu. Książka o warzeniu piwa - na pewno przeczytam, bo jestem bardzo amatorem w tym temacie, fajnie będzie poszerzyć wiedzę, może uda się jakoś poprawić moje piwka. Do tego słodyczki, #pryncypalki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i własnoręcznie napisany list - wow, nie widziałem tyle odręcznego pisma od zakończenia studiów xD

Podsumowując, jestem mega zadowolony i dziękuję za super pakę. Życzę wszystkim Wesołych Świąt i podbijania świata z uśmiechem na twarzy.

PS. Mireczku, wychodzi na to, że oboje braliśmy pierwszy raz udział w akcji i myślę, że nam się udało :)!
zychu142 - Wszyscy mają #wykopaka #pokapake, ma i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem otwierać dopi...

źródło: comment_1640332758MpVWRQeuLj3ZaOuOmNazmb.jpg

Pobierz