Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Daniell0: amen
@EastWestEast: wyglądaj schludnie i według dzisiejszych standardów - koszula w kratę z krótkim rękawem, bojówki i sandały odpadają. Fajne ciuszki i buty można wyłapać za grosze na Vinted.
Idź do dobrego fryzjera (niekoniecznie drogiego) i poproś o fryzurę pasującą do Twoich rysów twarzy. Jeżeli masz zarost (zarost a nie parę łoniaków na krzyż) to naucz się go przycinać i dobrze o niego dbać.
Dbaj o kondycję skóry, używaj
  • Odpowiedz
  • 4
@BurzaGrzybStrusJaja kiedyś x lat temu, byłem na dyskotece i jakaś fajna nawet dziewczyna się zakręciła koło mnie, ale że ja nie byłem zainteresowany, to myślę będę gadał do niej tekstami z jakiegoś filmiku z jutuba, typu że jeżdżę golfem dwójką, a jak kolega pożyczy to trójką też, że biorę 110 na klatę i takie tam pierdy. A jej się to podobało i do tańca mnie rwała. Nie wiem o co chodziło, może
  • Odpowiedz
Nie mogę, kolejna odklejona od rzeczywistości XD

ale połączenie "średnia morda + dobra gadka" też działa ;)


@Suk1nsyn: ?? XD Nie, w internecie nie działa. Bez mordy gadką nic nie wniesiesz, bo to morda DETERMINUJE, czy kobieta chce się zaangażować w rozmowę czy nie. A bez zaangażowania, nie z prowokujesz rozmowy, no chyba że na kłótnie.

wyglądaj schludnie i według dzisiejszych standardów


Czy ty się urwałaś z 2015 roku że tak
  • Odpowiedz
@Suk1nsyn: Właśnie w kwestii tych zainteresowań jest najciężej. Większość czasu pracuje w Holandii i patrząc na profile kobiet na tinderze ogółem większość ma jakieś zainteresowania czy ciekawe zdjęcia. Dzisiaj wchodzę żeby zobaczyć co się dzieje w moim rejonie w Polsce i to jest dramat. Zero opisów, zero zainteresowań. Miałem już ładną laskę której zainteresowania to były media społecznościowe. Ja akurat interesuje się mechaniką, motoryzacją, jeżdżę na motocyklach. Trafić na taką która
  • Odpowiedz
@Suk1nsyn: Masz różowy pasek to skąd mam wiedzieć.
OP daje screena z aplikacji randkowej a nie reala, więc nie będę się dopytywał jakie okoliczności miałeś na myśli, skoro odpisujesz na sytuację z internetu to zakładam że o internecie też mówisz.
  • Odpowiedz
Mogę potwierdzić to co @Suk1nsyn gada, mam podobne przemyślenia.
Tak się złożyło, że w tym roku znów wypłynąłem na rynek, ryja jakiegoś za specjalnego to nie mam, ale dzięki gadce i pewności siebie bez większych problemów byłem w stanie dostać to co chciałem.

Jak widzisz, że Twoja gadka działa i laska jest zainteresowana to automatycznie też pewność siebie rośnie.
Także ten, spotykajcie się, gadajcie i sprawdzajcie co działa a co nie.
No
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Suk1nsyn: tu chodzi o całokształt, mordę, ubiór, sylwetkę, gadkę ale i ogólne zachowanie i wrażenie. Ważny jest przede wszystkim głos, ton, sposób mówienia. Jak się zacinasz i masz #!$%@?ą barwę głosu to też jest ciężka sprawa. Chodzi o mowę niewerbalną czy kobieta widzi w tobie pewnego siebie gościa, nawet jeśli nie jesteś.

Tego typu rzeczy możesz ocenić nawet na podstawie swoich znajomych, w zasadzie wyczujesz to u obcego człowieka po 5
  • Odpowiedz
Bez wysokiej samooceny i umiejętności zainteresowania kobiety rozmową nie uda Wam się nic wyrwać.


@Suk1nsyn jak zainteresować kobietę rozmową, jeśli ona w ogóle nie chce z tobą rozmawiać? I to nie jedna czy dwie, tylko niemal każda, zarówno na portalach, jak i na żywo. A mam o czym rozmawiać, bo zainteresowań sporo.
  • Odpowiedz
jak zainteresować kobietę rozmową, jeśli ona w ogóle nie chce z tobą rozmawiać? I to nie jedna czy dwie, tylko niemal każda, zarówno na portalach, jak i na żywo. A mam o czym rozmawiać, bo zainteresowań sporo.


@rakastankielia: spróbuj być wyższy i przystojniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz