Wpis z mikrobloga

zamiast odchamiać, to zhamuj go ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś zmienił turbo i dał luźniejszy dolot, to na 90% wgrał też inny soft i tego na pewno bym nie ruszał docelowo skoro sprężarka jest inna


@Atreyu: pomyślę o zhamowaniu.
Auto co prawda nie ma trakcji nawet na 3 biegu po wciśnięciu gazu w podłogę ale za to pali 11L w mieście xD
Z drugiej strony
  • Odpowiedz
Auto co prawda nie ma trakcji nawet na 3 biegu po wciśnięciu gazu w podłogę


@el_Danone: braku trakcji nie przeskoczysz, miałem dwa fwd +200 koni i jedyne co jako tako pomagało w ciepłe miesiące na suchym to kupno pilot sportów, bo tańsze opony głównie mieliły w miejscu

ale za to pali 11L w mieście xD


Spokojnie, u mnie gruzowate bmw pali 17 ( )
  • Odpowiedz
braku trakcji nie przeskoczysz, miałem dwa fwd +200 koni i jedyne co jako tako pomagało w ciepłe miesiące na suchym to kupno pilot sportów, bo tańsze opony głównie mieliły w miejscu


@Atreyu: Wesołych Świąt Miras :)
Pytanie po co ta moc w FWD jeśli nie można jej wykorzystać. Na 5-6 biegu auto puchnie bo to 1.4 i fizyki nie przeskoczysz. Ogólnie zdejmę ten stożek bo auto jest za głośne jak na moje standardy.

Spokojnie, u mnie gruzowate bmw pali 17 (
el_Danone - > braku trakcji nie przeskoczysz, miałem dwa fwd +200 koni i jedyne co ja...

źródło: comment_1640372397IAe9lLtwVAwYKsjnYIX785.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zamiast odchamiać, to zhamuj go


@Atreyu: UPDATE! udało się wczoraj wbić do znajomego znajomego znajomego innego znajomego na hamownię. Alfa wypluła 227KM i 311Nm. Wykres wrzucę jak dostanę na maila
  • Odpowiedz