Wpis z mikrobloga

@WaveCreator: no to pewnie przetorują mapy, nadal 100 -> zamienią na dalsze 100

sorry pomyliłem się, ja teraz nie gram, bo w standardzie nie dziala zakładka z mapami (podobno poprawili, ale podejrzewam, że #!$%@?)

Ludzie np. lubili biegać na buriale - > więc ostatnio usunęli tą mapę z atlasu, oczekuj, że wyjmą wszystkie najfajniejsze i wstawią takie, których nikt nie lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prezydent_Polski: Ja to sie dziwie, ze nadal nie ma zadnej zapowiedzi, mamy 23 grudnia, liga powinna wystartowac w polowie stycznia w piątek, a wiec za 3 tygodnie, a tu głucha cisza, nawet nie ma zapowiedzi zapowiedzi.
@Prezydent_Polski: Ma byc to podobnie jak Sirus wychodzil. Czyli nowy "sirus" ale moze zmienia droge do dostania sie do niego.
Jakies niewiadome zmiany w regionach tez beda. Ale zgaduje, ze nie dali na darmo na jedna lige polowe mniejszy atlas zeby zaraz to kompletnie zmieniac, wiec nadal beda raczej 4 regiony.
Graj eventy, czekaj i chilluj wora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie, wiadomo tylko jakimi motywami będą okraszeni nowi bossowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@saif3r: Coś dokładniej? Aha, pewnie chodzi Ci o skrzynki, że niby związek z nimi mają mieć, tak? Że np. Atlantis boxy są, więc pewnie na atlas wypłynie atlantyda? Raczej szambo #!$%@? tak podejrzewam xD
aby #!$%@? sirusa albo zamienili go w fragmenty jak inne bossy


@entryproc: Akurat Sirus moim zdaniem jest dość easy teraz(nie to, co kiedyś jak Ci chmura wjechała na wejście i cyk, wszystkie 8 portali w #!$%@?), choć rzeczywiście swoje już odsłużył. Pora na coś nowego. Niemniej i tak wolę 1000x robić Sirusa niż Maven z tą jej grą pamięciową (niech se ją w dupe wsadzą, o tak powiem). Poza tym awakened
Ludzie np. lubili biegać na buriale


@fledgeling: to nie było bez powodu, że lubili: raz: prosty layout; dwa: the doctor. A czemu #!$%@? akurat tą, to pewnie łysego pomysł. Mogli po prostu zmienić drop doctora na nie wiem atoll i wszyscy by atoll robili. Tak jak teraz katują na magic findzie towera.
Ja to sie dziwie, ze nadal nie ma zadnej zapowiedzi, mamy 23 grudnia, liga powinna wystartowac w polowie stycznia w piątek, a wiec za 3 tygodnie, a tu głucha cisza, nawet nie ma zapowiedzi zapowiedzi.


@imixiu: pewnie po świętach dadzą zwiastun, a po nowym roku patch notesy i development manifesto, który wszystkich #!$%@? jeszcze bardziej niż nerfy z patch notesów xD Ja strzelam, że znowu spróbują spowolnić grę, bo już od
@Prezydent_Polski: Mi się wydaję, że w następnej ekspansji dadzą coś w stylu uber map, że jak ukończysz atlas np. będzie wymaganie 100 atlas completion bonus i 100 awakening completion bonus aby odblokować uber atlas, gdzie to moby będą jeszcze bardziej z dupy oneshotowały. Jest to trochę prawdopodobne, bo oni co chwila dodają teraz uber content
@Prezydent_Polski: Mozliwe, ale ostatnio byla zapowiedz zapowiedzi, czyli zapowiedz zwiastuna ligii, na ktorego czekalo sie tydzien, a potem bylo odliczanie bodajze 18 dni do startu ligii, patch notesy i manifesto wychodzilo juz wczesniej, niz zawsze i na 2 tyg orzed startem juz bylo prawie wszystko wiadomo, a tutaj wydaje mi sie, ze bedzie obsuwa, ktora bedzie tlumaczona wielkim dodatkiem, rok temu zwalili na cyberpunka, to ciekawe na co teraz zwalą. Chyba