Wpis z mikrobloga

@Dejwi996: chodzi mi o to, ze swiat wiedzmina jest juz znany z ksiazek. W ogole o czym my mowimy, kiedy to cos nie ma nic wspolnego z opowiadaniami, gra, ani dobrym serialem jako jakas rozrywka
@Dejwi996: kolego. Kiedy tworcy sami mowia, ze jest wzorowany na ksiazkach, a nie jest nawet swobodna interpretacja! To cos co widzimy jest tworem fabularnym wymyslonym na nowo, a ty domagasz sie by serial nie byl scisla kopia xD Jestes odklejony
@IdillaMZ: zastanów się co oznacza wzorowany bo go nie znaczy że nie mogą puścić wodzy fantazji ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie ja się domagam żeby nie był ścisła kopią? Ja powiedziałem że to właśnie mi się podoba że nie jest to kopia książki ale mam obiekcje do tego jak to zrobili dalsza dyskusja nie ma sensu jak masz problemy z czytaniem z zrozumieniem
@Dejwi996: przeciez wlasnie przyznales, ze ci sie to podoba. Masz nie tylko problem ze zrozumieniem czichs wpisow, serialu ale nawet wlasnych wypocin.

Problemem nie jest to, ze nie jest to wierne wzorowanie sie na lepszej jakosciowo fabule z ksiazek(jezeli tworzysz cos nowego to powinno byc lepsze, bo po co to robic), ale ze w ogole nie ma tu ksiazek i gry. Rozumiesz?
@IdillaMZ: Szczególnie, że niektóre rzeczy są żywcem z gry przeniesione xD
Polecam nie patrzeć na komentarze na YouTube, bo stężenie dzbaństwa wywala poza skale przez praktycznie żadna barierę wejścia.
@Dejwi996: Przecież ten koleś myśli ze to jest coś na zasadzie spin offu, albo adaptacji komiksowych gdzie biorą Spidermana i złoczyńcę z komiksów i wymyślają do tego fabułę. Nie rozpoznał fabuły z gier w serialu i myśli że tak ma być.

Swoją drogą niezły mi fan gier skoro nie widzi że medaliony są inne, krajobrazy też inne a postacie tak jak Eskel czy Myszowór umierają w serialu.