Wpis z mikrobloga

@Wolfman91: generalnie zauważyłem, że na suvy przesiadła się ta grupa kierowców, którzy nie lubią jeździć i średnio ogarniają (ci co dawniej wybierali głównie małe autka segmentu B), tyle że teraz czują się pewniej bo mają masywne, 'prestiżowe' auto
  • Odpowiedz
generalnie zauważyłem, że na suvy przesiadła się ta grupa kierowców, którzy nie lubią jeździć i średnio ogarniają


@goferek: Coś w tym jest, choć najmocniej to widać właśnie na przykładzie kobiet. Laska dostaje auto od dzianego męża, którym jeździ od święta wykazując się brakiem znajomości przepisów i stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Ostatnio mało brakowało i typowa baba z SUVa by mnie solidnie skasowała. Gdyby nie to, że mam wpojone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@Lordon: czy wyjedzie? Możliwe że tak, a może nie, ciężko moim zdaniem to ocenić, dziwny kat jest. Ale nawet samo to że będzie musiał wyjeżdżać pół minuty dłużej bo pomału a nie na pełnej #!$%@? to może dla kogoś oznaczać żyć albo nie żyć. Jakim trzeba być człowiekiem żeby zastawić karetkę, ja sobie nie wyobrażam zastosować innego kierowcy żeby nie mógł wyjechać, a co dopiero kartkę pogotowia
  • Odpowiedz
@PanKracy582: widać komu tu się odkleja żeby popierać chamstwo podczas gdy ktoś uprzejmie poprosił żeby przestawił samochód zaparkowany w niedozwolonym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Idź może lepić pierogi zamiast się kłócić


@yupitr:
idź może poproś mamę aby nauczyła cię czytać ze zrozumieniem
ewentualnie zrób coś przydatnego fizycznie, skoro umysłowo u ciebie tak słabiutko
  • Odpowiedz