Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że lubię sama robić prezenty, to przedstawiam Państwu pierniczki staropolskie w mlecznej czekoladzie ʕʔ

W komentarzu wersja z przykryciem ;)


#cassiopeipiecze - do czarnolistowania/obserwowania

#pieczzwykopem #gotujzwykopem #gotowanie #bojowkapiekarska #swieta #pierniczki #chwalesie #prezent
Pobierz cassiopei - Z racji tego, że lubię sama robić prezenty, to przedstawiam Państwu piern...
źródło: comment_16402531666qQT0rdkPXMxjeGumIghhB.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cassiopei: tu nie chodzi o sam gust. Ostatnio widzę taki wysyp Instagramowych matek kucharek co kupiły termomixa i teraz wszystkim naokoło dają prezenty jadalne. To ciasteczka, to syrop do herbaty, to likier z kukułek itp. oczywiście obowiązkowo etykietka imienna. Serio takie prezenty są słabe. Jeżeli ktoś obdarowany tym na święta wygląda na zadowolonego to na bank udaje, żeby nie robić przykrości.
@qualin:
1. Nie mam thermomixa.
2. Nie mam instagrama.
3. To tylko dodatek do prezentu głównego
4. To co jest słabe dla Ciebie, nie musi być takie dla innych.
5. Nie wszyscy ludzie to materialiści i w Świętach wcale nie chodzi o wypasione prezenty, a o gest i bycie z bliskimi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cassiopei: jeżeli to nie główny prezent to ok i nic związanego z materializmem nie miałem na myśli. Nie każdy je słodycze czy cukier. Sam nie daję nikomu prezentów jadalnych i nie chciałbym takich dostawać. Ogólnie nie potrzebuję prezentów. Sami w domu robimy prezenty i tak tylko dzieciakom.
@qualin: Ale akurat ta osoba lubi moje wypieki i je cukier, omg. Gdybym wiedziała, że nie pasuje tej osobie taki prezent, to bym tego nie zrobiła. Nie wciskam nikomu nic na siłę, jak wiem że nie lubi/nie chce.
@cassiopei: To ciasteczka, to syrop do herbaty, to likier z kukułek itp. oczywiście obowiązkowo etykietka imienna. Serio takie prezenty są słabe. Jeżeli ktoś obdarowany tym na święta wygląda na zadowolonego to na bank udaje, żeby nie robić przykrości.


@qualin: Mi by było całkiem miło, że ktoś w prezent włożył trochę czasu i wysiłku. Personalizowanie w postaci podpisu też sympatyczne. Słabe to by były te same produkty z paczki, kupione na
@qualin
@Nananunu
Xd nie wierzę w to co czytam. Nie ma nic lepszego niż wymienianie się słodyczami świątecznymi. Często ludzie mają swoje utarte przepisy, od dziesięcioleci te same. Nie ma nic lepszego niż od czasu do czasu spróbować czegoś innego - właśnie jako dodatek do prezentu od dalszej rodziny czy przyjaciół. Idiotyczne za to jest kupowanie czekolady typu Milka czy innych pospolitych słodyczy.