Wpis z mikrobloga

Korci mnie, żeby zadzwonić do jakiegoś flippera i powiedzieć, że mój dziadek ma na sprzedaż mieszkanie, ale chce je sprzedać dobrym ludziom i chcę poznać "parę" przy kolacji wigilijnej, po czym ustawić się z nimi jutro o 19. Przewiduję, że zamroczeni żądzą zysku zrezygnują ze swojej wigilii i pojadą pod fałszywy adres. #nieruchomosci #flipmieszkania #flipperzy
  • 76
  • Odpowiedz
@aski: Złoto. Najlepiej obdzwoń kilku, ale na legitny adres i zorganizuj prawdziwą Wigilię, z modlitwą, śpiewaniem kolęd oraz łamaniem się opłatkiem, podczas której zrobisz casting ( ͡ ͜ʖ ͡) A! I nie zapomnij o dodatkowym talerzyku dla zbłąkanego flipera!
  • Odpowiedz
  • 23
@aski
Przyjdzie fliper z siostrą albo koleżanką. Musisz powiedzieć żeby zrobiła mu laske i wtedy uwierzysz że są parą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@aski: nie popieram, nie szkaluje. Zastanawia mnie tylko w jaki sposób fliperzy okradają starszych ludzi xD coś mnie ominęło? Bo o ile wiem to kupno taniej, wyremontowanie i sprzedaż z zyskiem to nie oszustwo. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taki hejt na fliperow?
  • Odpowiedz
@Perun_93: wykorzystuja naiwnosc starszych ludzi i ich nieznajomosc realiow rynkowych zeby babcia sie zlitowala i dala 30% upustu na mieszkanie dla biednej pary tuż po slubie starajacej sie o dziecko ktora nie ma gdzie sie podziac przez wstretnych kapitalistow zawyzajacych ceny mieszkan.
  • Odpowiedz