Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 996
Kij w oko tirowcom. W dupie mam bułeczki i szyneczki, które nie dojadą na czas. Jak jest ograniczenie do 50km/h i teren zabudowany to będę jechać 50km/h.
Matce #!$%@? pod oknami trąb i błyskaj długimi. A no i zapomniałbym o najważniejszym. Dojeżdżanie do zderzaka. Troglodyci cholerni. Z utęsknieniem czekam aż autonomiczne pojazdy wejdą do powszechnego użycia i jedna z drugą małpą za kierownicą ciągnika wyląduje na bruku.
Ha tfu!
#zalesie #bekaztransa #polskiedrogi #polscykierowcy
  • 85
  • Odpowiedz
@mambaikebab: Ty chyba jednak faktycznie nie należysz do najbystrzejszych ludzi na tej planecie jeżeli myślisz że po nazwaniu kogoś idiotą ten będzie zainteresowany jakąkolwiek współpraca z Tobą.

_Wielu z tych chłopaków po prostu bardzo ciężko zapie*dala na własny dom, studia dzieciaków, czy leki dla mamy/taty. Serio. Szanujmy się nawzajem_

A to już szczyt bezczelności żeby jako przedstawiciel branży transportowej wyzywać mnie od idiotów i oczekiwać szacunku dla drugiej strony. Jak
  • Odpowiedz
Nie chcę z Tobą współpracować, szkoda prądu :)

zwracam jedynie uwagę na fakt, że jeśli zauważyłeś, że Twój organizm znajdował się kilkukrotnie w złym stanie psychofizycznym podczas prowadzenia auta, to należałoby się zastanowić nad swoim stanem zdrowia i zwrócić do specjalisty, gdyż te niepokojące objawy mogą świadczyć o pewnym problemie zdrowotnym.

Branża transportowa nie jest rakiem polskich dróg, to grupa ciężko pracujących ludzi. Zdecydowanie większym problemem jest niedostosowanie rozwoju infrastruktury drogowej do rozwoju pozostałych gałęzi gospodarki, co jest z reszta widoczne nie tylko w Polsce.

Dokładnie
  • Odpowiedz
@mambaikebab:

W naszej rozmowie już drugi raz zmieniasz:

a) stanowisko co do tego czy chcesz współpracować (najpierw piszesz żebym pisał na priv a potem że szkoda prądu);
b) stanowisko co do tego dlaczego jestem idiotą (najpierw bo jestem zmeczony za kółkiem potem bo
  • Odpowiedz
@kwasnybigos: Kierowcy osobowek to jeszcze inna para kaloszy. Jechalem kiedys sobie autostrada, odcinek w okolicach piotrkowa trybunalskiego i klientka mi wyskoczyla na lewy pas majac okolo 90-100 zeby wyprzedzic ciezarowke.
  • Odpowiedz