Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 996
Kij w oko tirowcom. W dupie mam bułeczki i szyneczki, które nie dojadą na czas. Jak jest ograniczenie do 50km/h i teren zabudowany to będę jechać 50km/h.
Matce #!$%@? pod oknami trąb i błyskaj długimi. A no i zapomniałbym o najważniejszym. Dojeżdżanie do zderzaka. Troglodyci cholerni. Z utęsknieniem czekam aż autonomiczne pojazdy wejdą do powszechnego użycia i jedna z drugą małpą za kierownicą ciągnika wyląduje na bruku.
Ha tfu!
#zalesie #bekaztransa #polskiedrogi #polscykierowcy
  • 85
  • Odpowiedz
  • 59
@LeniwiecPracoholik Kij im w oko. Jade wczoraj w nocy i w deszczu z dziećmi na pokładzie przepisowe 50/70 drogą wojewódzką przecinaną terenem zabudowanym i idiota siedzi metr za mną i jeszcze świeci długimi. Gdybym był sam to po złości wychamowalbym do zera. #!$%@?ć ich bo są niereformowalni
  • Odpowiedz
@sh2dov: Najwiekszym zagrozeniem i uciazliwoscia na autostradach sa ludzie w autach osobowych walacy lewym pasem, bo jadą 5 km szybciej niz ci z prawego. Od strykowa w strone warszawy wszystko idzie w tym samym tempie na obu pasach, bo idioci w osobowkach leca po swojemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
@kwasnybigos: też mam prawo jazdy, więc jeżdżę legalnie. Na drodze w zachowaniu od tego zwierzyńca, twoich kolegów po fachu odróżnia mnie to, że gdy widzę ograniczenia prędkości to do nich się dostowywuję. I jeśli ktoś jedzie wolniej niż ja to nie zachowuję się jak szympans z wścieklizną i nie próbuję w żaden sposób wymusić na pojeździe przede mną przyspieszenia. To transy mają wiecznie problem, że ktoś przed nimi jedzie przepisowo xD
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: typie, wymysliles sobie jakas grupe ludzi i wydaje ci sie ze wszyscy sa tacy sami xd. Piszesz jakies ponizajace pierdoły o tym, ze sramy do wiadra a stać cię na jakieś umoralniające wysrywy. Za kierownicami tirow siedzą tacy sami debile jak ty i ja, a brnąc dalej w statystyki to masz wieksza szanse ze cie #!$%@? somsiad w passacie niz tirowiec.
  • Odpowiedz