Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 996
Kij w oko tirowcom. W dupie mam bułeczki i szyneczki, które nie dojadą na czas. Jak jest ograniczenie do 50km/h i teren zabudowany to będę jechać 50km/h.
Matce #!$%@? pod oknami trąb i błyskaj długimi. A no i zapomniałbym o najważniejszym. Dojeżdżanie do zderzaka. Troglodyci cholerni. Z utęsknieniem czekam aż autonomiczne pojazdy wejdą do powszechnego użycia i jedna z drugą małpą za kierownicą ciągnika wyląduje na bruku.
Ha tfu!
#zalesie #bekaztransa #polskiedrogi #polscykierowcy
  • 85
  • Odpowiedz
Jak jest ograniczenie do 50km/h i teren zabudowany to będę jechać 50km/h


@LeniwiecPracoholik: Spoko, z drugiej jednak strony, auta osobowe przekłamują co do prędkości, średnio 4-8 km/h. Więc licznikowe 50 km/h może być w okolicach 43-45 km/h, więc czasami w ciężarówkach tym się bardziej frustrują.
  • Odpowiedz
Kij im w oko. Jade wczoraj w nocy i w deszczu z dziećmi na pokładzie przepisowe 50/70 drogą wojewódzką przecinaną terenem zabudowanym i idiota siedzi metr za mną i jeszcze świeci długimi. Gdybym był sam to po złości wychamowalbym do zera. #!$%@?ć ich bo są niereformowalni


@DoctorW: w sensie, ze jechal za tobą tir, a ty po zlosci wyhamowalbys i zrobilbys z siebie mielonke? xd
  • Odpowiedz
@8Dawid88: normalnie. Powiem więcej jest to nawet wskazane biorąc pod uwagę że za chwile z jakiejś chałupy może ci małe dziecko na drogę wbiec.

Przez wioski jadę zazwyczaj 50-60, natomiast po nocach nawet jak był zwiększony limit do 60 km/h zawsze jeździłem 50-40, bo nigdy nie wiadomo czy żaden pijany nie leży na środku drogi.

@kwasnybigos: czasem jadę jak #!$%@? 40 km/h gdy np. źle się czuje albo jestem zmeczony
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik Zza fajery jeszcze lepiej to widać. Dobrze, że mi CB nie działa, bo bym się pewnie wiązanek nasłuchał :D Pracowałem na zestawie dwa tygodnie, szkoda że miałem kłopoty z kamerą, bo bym nagrał spokojnie kilkanaście sytuacji nadających się na bagiety.
  • Odpowiedz
@TomdeX: 43-50 50.... typie tak o 0,00056km/h się tirowcy frustrują bo oni wyczuwają drganiami wąsa zmiany pędu powietrza. Otóż nie. Jedziesz zgodnie ze znakami 70km/h ciemno, pada itd. a na dupie co 5minut zjeb w tirze który świeci świeci podjeżdża i ostatecznie Cię bierze z lewej bo #!$%@? ponad 100.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@LeniwiecPracoholik: 50 na krajówce i hamuj nawet osobówką z 90 bo 3 szopy xD, mhm.
50 to się nadaje na jakąś miejską ulicę, a nie na większość krajówek w tym #!$%@?łku.
inb4 "abonazachodzieto" - ta, jak "na zachodzie" nie masz obesranych wioch "janusz sie pobudowoł wzduż drogi to tam je kuniec zabudowanego dopiro"
  • Odpowiedz
@tellet: masz rację lepiej się w kogoś #!$%@?ć i zabić bo myślał, że przejdzie przez drogę jak jest 50 ograniczenie a tu go sekundę potem jeb kretyn jadący 90 no nie? W mieście w nocy też głupota 50, drogi puste, ograniczenia są dla dziennej zmiany, żal nie docisnąć do 100.
  • Odpowiedz
@tellet: będziesz w stanie usprawiedliwic sobie to że śmiertelnie potrącisz 3 letniego dziecko które wybiegło z tej działki na wsi na drogę tym że janusze się źle pobudowali?

Bo ja szczerze mówiac nie wyobrażam.sobie czegoś takiego.

Jedziesz ogromną metalową puszka którą możesz zabić. Pamiętaj o tym #!$%@? przez gownowsie zabudowane januszowumi domkami i plując że tu nie powinno być ograniczenia.
  • Odpowiedz
@kwasnybigos: zawodowi kierowcy zdecydowanie bardziej rzucają mi się w oczy ze swoimi wyczynami drogowymi. Tir, taxi, kierowcy autobusów/tramwajów w Warszawie. Stado świętych krów z przeświadczeniem, że mogą bo to ich praca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LeniwiecPracoholik: To lepiej niech nie myśli, tylko się rozgląda. Większość wypadków dzieje się przez to, ze ktoś "myślał że".
-na pewno mnie widzi
-na pewno się zatrzyma
-na pewno skręca
-na pewno nic nie jedzie więc nie spojrzę drugi raz
Poza tym, żeby "się w sekundę pojawić", to raczej trzeba jechać nieco więcej niż 90.
W mieście 50 to, o ile to faktycznie miasto a nie wioska na prawie miasta, na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Niemamwiedzy:

że śmiertelnie potrącisz 3 letniego dziecko które wybiegło z tej działki

Argumentum ad bombelkum- czyli janusz stawia chałupę pod lasem i cyk robimy zabudowany, bo przecież jego nieupilnowane gnoje w okolicy, którą sam wybrał, to już nagle problem wszystkich kierowców.
I jeszcze najlepiej jakby się zaczął pruć o chodnik do najbliższej wioski, "bo droga niebezpieczna, jusz pjontke narobilim z halynom i tylko jedno się zostało, a przez to 500+
  • Odpowiedz
@tellet: jak wam zabierają prawko na 3 miesiące za przekroczenie to zawsze skamlecie jak małe dziewczynki że rodzina że samochód potrzebny do pracy blabla "pomocy więcej nie będę", kończy się buńczuczne #!$%@? "nieupilnowane gnoje" "lepiej niech nie mysli"
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Pare dni temu po 2 miechach w Austrii wrocilem do Polski. Potwierdzam to co mowisz, miganie dlugimi bo tiromenda chce jechac szybciej niz znaki na to pozwalaja. Po dojechaniu do smierdzacego Krakowa puszczam w centrum grupke dzieci, ida trojkami w odstepach po 1.5m -2m wiec grzecznie czekam az sobie bomble przejda, a chlop z tylu trabi na mnie xd ja #!$%@? ta polska dzicz jest niereformowalna. Co taki gosc sobie
  • Odpowiedz
@tellet: ale #!$%@? mnie obchodzi co powinno być. Czy Twoim zdaniem poradzisz sobie z wyrzutami sumienia jak zabijesz takiego gówniaka albo w nocy pijaka który się #!$%@? na drogę.

Bo ja mam przekonanie że raczej po takiej akcji bym nie wsiadł za kółko. Nawet gdyby sąd mnie uniewinnił i gdyby to formalnie nie była moja wina tylko Janusza pijaka albo małej dżesiki
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Ostatnio mi jeden na zakorkowanej obwodnicy zaczął walić długimi z tyłu bo mi nie dałem wjechać na pas (#!$%@? był tylko ciągnikiem przede mną, ściągnąłby mnie naczepą bo już zaczął jechać kretyn xD) - w tym sensie że przejechałem przed niego.

Troglodyta nie zauważył że jestem nietykalny na takie zagrywki dzięki przyciemnionej szybie z tyłu XD

#zloto #polecam
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Nie przejmuj się, jedz tak jak pozwalają na to przepisy, dobra muzyka, relax to jest to, a jak są dwa pasy śmigaj śmiało prawym, maja lewy(ja tak robię na obwodnicy z ograniczeniem 40- 50 potem 70/h) caly czas tak robię, spotykając się na światłach 500 metrów dalej. Twój wpis przypomniał mi jak na obwodnicy, teraz z strony Piekar do Bytomia jechałem z 65 a jest 50 i pani w Pandzie
  • Odpowiedz