Wpis z mikrobloga

@Dymass: Przeczytałem to. Dla mnie to wygląda jak znany skecz Monty Pythona gdzie ludzie opowiadają kto miał gorzej w dzieciństwie i ten co mieszkał w jeziorze nie miał źle, bo był gościu mieszkający całą rodziną w zwiniętej gazecie.

Tu jest podobnie. Ktoś myśli, że ma ciężko w społeczeństwie jako osoba LGBTQ+? Paaanieee .... to tam nic. Do mnie czasami osoby non-binary mówią: kici kici XDDDDD

Ja się zastanawiam czy te osoby
CyfrowyD - @Dymass: Przeczytałem to. Dla mnie to wygląda jak znany skecz Monty Python...

źródło: comment_1640238926MmQbDQmAlzzX611Y8pTIa8.jpg

Pobierz
@pharmaki @strach_na_wroble tak mi przykro że jako dorosłe baby macie poczucie krzywdy bo wujek was tak strasznie potraktował, ah ci niebiescy, oni wcale nie rozumieją jakie to straszne xD


@Patol0g: dokładnie, bo młodych chłopaków żadne stare cioteczki czy inne matrony rodu wcale ale to wcale w żaden sposób nie molestują na spotkaniach rodzinnych.

Że tylko jedna płeć może być poszkodowana to chyba może twierdzić jedynie jakaś ograniczona osoba, zamknięta w swojej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PonuryKos123: raczej chodzi mi o to, że jeżeli ktoś wrzuca takie memy, które sugerują że stary wujek jest w porządku, a alternatywka to psycholka, nigdy tego nie odczuł na własnej skórze. Nie wiem jakim psycholem trzeba być żeby uznać łapanie nastolatki za cycki za normalne i hehe śmieszne.
Może rzeczywiście źle sformułowałam, może też żyje w bańce, bo o takich akcjach w kierunku niebieskich nie słyszałam (co oczywiście nie znaczy że