Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co prawda jestem #testowanieoprogramowania, ale zawołam też #programowanie.
Czy ktoś z was ma dwie prace jednocześnie (wykonane w ciągu ~8h jednocześnie)? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem bo w obecnej mam wszystko ogarnięte i nie musze dużo czasu poświęcać żeby testy były aktualne (2h max). Z jednej strony nie jest to zbyt uczciwe bo w ciągu 8h wyrabia sie dwie prace, ale z drugiej jeżeli taski w obu byłyby wykonane.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c3751addfc93000ae0d1d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:
Pierwsze pytanie: czy Twój pracodawca wie, że wyrabiasz się w max 2 godziny. Wiem, że część osób uważa to za rzecz nieistotną (to problem pracodawcy, że nie daje Ci dość zadań), ale ja stawiam na transparentność. Mam mieć płacone za 8 godzin, więc pracodawca musi wiedzieć, że nie daje mi obowiązków na 8 godzin.

Druga sprawa to ryzyko, że nagle w obu projektach dostaniesz więcej zadań do wykonania i nie
@AnonimoweMirkoWyznania Mój kolega ciągnie dwa etaty na b2b od roku jakoś. Nie miał do tej pory z tym żadnych problemów z wyjątkiem czasówek jak się spotkania nachodziły. Ale z tego co wiem, wyrabia się tak, że obie firmy zadowolone a i jeszcze ma czas żeby w trakcie pracy na spokojnie zjeść i ogarnąć mniejsze sprawy prywatne.

@matka_boska_w_klapie Jaka firma Ci zaproponuje podwyżkę wynagrodzenia o 100% lub więcej po awansie? Pewnie żadna jeżeli