Wpis z mikrobloga

czy tylko mi po grze w Wieśka 3 nie podchodzą żadne inne tytuły? ( ͡° ʖ̯ ͡°) próbowałem wielu, tych topowych i tych mniej i nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) no żadna gra mi nie podchodzi, nic nie może przebić albo choćby zbliżyć się do tego humoru, muzyki, klimatu, misji pobocznych. Wszystkie inne gry są takie jakieś nijakie, zbyt poważne, jakby tworcy gier mieli kija w dupie przy ich produkcji i bali się wprowadzić trochę kontrowersji ( ͡° ʖ̯ ͡°) no dobra może RDR2 to podobny poziom jedynie.
ehhh it's over dla chłopa, już chyba zadna gra nie sprawi mi takiej frajdy i odprężenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #wiedzmin #konsole #zalesie #przegryw
  • 16
@simplydelivered:
Ja po W3 też miałem trochę problem w co następne zagrać bo wszystko wydawało się słabe, ograłem kilka tytułów, wyszło RDR 2 które ograłem i znów pojawił się ten problem, niedawno ograłem Disco Elysium i uczucie wraca.

Ot naprawdę dobrych gier fabularnie i gameplayowo wychodzi za mało
@Lucius chyba muszę spróbować z tym Originsem, bo poprzednie części Assasins Creed nie leżaly mi ze względu na powtarzalność, jedynie w calosci połknąłem Black Flag (choć mocno wku$#@ mnie pływanie statkiem i ciągłe nudne, powtarzalne bitwy morskie) szczególnie aktywności pobocznych. Tylko pytanie - czy gra jest bardzo poważna i pompatyczna? bo to mnie odrzuca mocno min. przez to nie skonczylem Horizona czy też Dragon Age, bo po prostu no nie leży mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@simplydelivered: Nie wiem nigdy tak na to nie patrzyłem, wiadomo że motyw osobistej zemsty i przejęcie władzy w Egipcie przez Kleopatrę to dosyć poważne sprawy ale nie wisi to nad tobą gdy grasz. Mimo że jestem dosyć wybredny uważam że to najlepsza część po dwójce, byłem dosyć sceptycznie nastawiony ale jest naprawdę bardzo bardzo dobrze, jest też kilka nowych rozwiązań w grze, zaczynałem chyba ze 3 razy bo początek wydaje się