Wpis z mikrobloga

@Cedrik: po co komu tyle książek w tych czasach... drogie toto (ciekawe skąd pieniążki na takie fanaberie) i niepotrzebne w czasach netflixa.. po co komu książki Sapkowskiego, jak można sobie wiedzmina obejrzeć na telewizorze.
Gratki, ja ciągle rezygnuje z papierowych wersji, choć ciągle mam ponad sto pozycji w papierze.
Po prawej widze troche fantastyki?
Po prawej widze troche fantastyki?


@bizesowyjanusz: W sumie większość z tego to fantastyka, te dwa regały po prawej to tylko fantasy, wcześniej regał to Sf, a wcześniej regał to horror ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cedrik: ale raj ( ʖ̯) daj trochę, ja zbieram i mam z 80-100 książek (nie chce mi się liczyć) i przymierzam się pomału do drugiego regału na ksiązki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ah i widzę to Oko świata, człowieka malowanego czy książki Trudi Canavan (chyba xD ) które to mi akurat średnio się spodobały ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Cedrik takie zbieractwo nie ma najmniejszego sensu w dzisiejszych czasach oprócz szpanowaniem "jaki ja to oczytany". Robisz tylko problem ewentualnym dzieciom bo będą musieli to dźwigać na śmietnik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4do5: Około 3000 książków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłość do książek, tak zostałem wychowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cedrik:

Mam więcej na Kindlu (oczywiście nie przeczytanch) który zajmuje miejsca tyle co nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, szanuje aczkolwiek wkurzało by mnie ścieranie z tego kurzu.