Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się dzisiaj jak po rozwodzie rodziców matka nie pozwoliłam mi w wigilię odwiedzić ojca. Poszłam do niego wbrew jej woli, a tata jak mnie zobaczył to się rozpłakał. Myślał, że to będą jego pierwsze, samotne święta, bo wszyscy pójdą za nią. Matka nie odezwała się do mnie za to przez trzy tygodnie. #!$%@?, nie wiem po co takie wspomnienia wracają.

#feels #rodzina #swieta
  • 127
  • Odpowiedz
@Krokiruks: Kiedyś #!$%@?łem ojca z wigilii, wcześniej miał zapowiedziane że ma się nie zjawiać w związku ze swoimi działaniami. Oczywiście przyjechał z prezentami i chciał się wprosić, rodzinka chciała odpuścić bo święta...
Ostatecznie wyrzuciłem go za drzwi, po tym jak spędził samotnie święta, zrozumiał pewne rzeczy i w kolejnym roku był już z nami w domu, chociaż droga do tego była długa
  • Odpowiedz
@Krokiruks: wiesz co jest chore, że dorośli ludzie nie potrafią ogarnąć w tych swoich mózgownicach jaką krzywdę robią dziecku tymi swoimi personalnymi wojenkami. Z całym szacunkiem dla Twoich rodziców, ale wlasnie tacy ludzie nie powinni mieć dzieci.
  • Odpowiedz