Wpis z mikrobloga

z ciekawości, do czego taki klucz?


@goferek:

Potrzeba piekielnie długiego zamka, aby znius taki klucz


@dzek:

Mialem kiedys taki do mieszkania. Jakbys sie zastanawiali - drzwi nie sa tak grube, sa normalne, po prostu z obu stron wystaje taka "narosl" zamka ze sama wkladka jest cholernie dluga

Strasznie irytujacy taki klucz, jak sie nosi w kieszeni to szybko dziurawi od srodka
  • Odpowiedz
@dzek: nie wiem co on #!$%@?, ale te wkładki mają standardową długość. Myk polega na tym że klucz od zewnątrz przechodzi przez całą wkładkę, od wewnątrz pasuje krótki klucz. Trudność polega na tym że żeby otworzyć zamek trzeba odblokować wewnętrzną część, jedna z niewielu wkładek której nie ma jak otworzyć wytrychem. Pozostaje tylko problem poprawnego montażu no i chojowe materiały, ale samo rozwiercenie też nic nie da trzeba wyrwać zabierak...
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
po prostu z obu stron wystaje taka "narosl" zamka ze sama wkladka jest cholernie dluga

@DryfWiatrowZachodnich: no to życzę miłego włamu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

[]
@dzek: gdybym wcześniej coś takiego znalazł to bym uniknął włamania jakieś 4 lata temu, chyba nawet równe 4... Wkładki wystawały no to jeb jeb zamka nie ma. Cenna lekcja życia.

A jeśli chodzi o te wkładki, że takie długie -
  • Odpowiedz
@Tolasz30: O kurde, to chyba z mieszkania gdzie mieszkałam dwa lata. XD ulica na K, z biurka złazi okleina, właściciel Janusz? XD

Punkt w jubilacie w każdym razie, pierwsze piętro, tam dorobiłam.
  • Odpowiedz