Wpis z mikrobloga

Fajnie się w tym ING bawią;/;/

- 6 lat temu zakładałem konto dziecku na podstawie aktu urodzenia,
- wczoraj zniknęło mi z konta wszystkie oszczędności (po prostu wzięli sobie pieniądze bez żadnego sms czy telefonu, przenieśli je na konto technicznie, gdzie nie miałem żadnego wzglądu)
- rozmowa z konsultantem, wyjaśnienia itp... trzeba iść do oddziału, podobno wysłali jakąś wiadomość czy cuś takiego ;/;/
- po rozmowie z pracownikiem wyszło, że podobno chcieli potwierdzenia dokumentu dziecka (dowód albo akt urodzenia) to nic, że akt urodzenia NIGDY się nie zmienia i na jego podstawie zakładałem konto, ALEEEE trzeba potwierdzić ;/;/
- teraz trzeba znowu iść do oddziału, podpisywać jakieś papiery, żeby znowu przywrócili oszczędności ;/;/

Ja się pytam co to za praktyki, żeby człowiekowi zabierać pieniądze "ot tak!" bez żadnego wcześniejszego powiadomienia sms czy telefonem ;/;/

#ing
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RAMBOnaBOSO: Ostatnio większość banków odwala taki dziki zachód, że zastanawiam się, by pieniędzy znów nie trzymać w "skarpecie", bo 1% na koncie oszczędnościowym to #!$%@? żart. Więcej letyshop i inne tego typu platformy cashback płacą za zakupy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RAMBOnaBOSO: mi ten bank nie chce oddac środków z rachunku VAT pomimo oficjalnej zgody Urzędu Skarbowego. Wymyślają, że pismo z US nie zawiera numeru konta rachunku technicznego, którego nie może zawierać bo mi go nie podali. Mi to wygląda na celowe zatrzymanie hajsu do końca roku aby lepiej wyglądało przy rozliczeniach rocznych albo inwestycje walutowe im się posypały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RAMBOnaBOSO: czyli zakładałeś dziecku konta na podstawie aktu urodzenia i teraz po 6 latach bank chciał znów od ciebie akt urodzenia ten sam? Przecież to się kupy nie trzyma. Sprawdziłeś wiadomości w bankowości?
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: po co dzieciakowi konto,zakupy w internecie bedzie robił?

Bedzie starszy to jakis rachuneczek z kartą żeby sobie lody kupował (chociaż lepiej uczyć ekonomii na żywej gotowce) a kasa z komunii do skarbonki
  • Odpowiedz