Wpis z mikrobloga

Fajnie się w tym ING bawią;/;/

- 6 lat temu zakładałem konto dziecku na podstawie aktu urodzenia,
- wczoraj zniknęło mi z konta wszystkie oszczędności (po prostu wzięli sobie pieniądze bez żadnego sms czy telefonu, przenieśli je na konto technicznie, gdzie nie miałem żadnego wzglądu)
- rozmowa z konsultantem, wyjaśnienia itp... trzeba iść do oddziału, podobno wysłali jakąś wiadomość czy cuś takiego ;/;/
- po rozmowie z pracownikiem wyszło, że podobno chcieli potwierdzenia dokumentu dziecka (dowód albo akt urodzenia) to nic, że akt urodzenia NIGDY się nie zmienia i na jego podstawie zakładałem konto, ALEEEE trzeba potwierdzić ;/;/
- teraz trzeba znowu iść do oddziału, podpisywać jakieś papiery, żeby znowu przywrócili oszczędności ;/;/

Ja się pytam co to za praktyki, żeby człowiekowi zabierać pieniądze "ot tak!" bez żadnego wcześniejszego powiadomienia sms czy telefonem ;/;/

#ing
  • 38
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: a za 2 tygodnie dostaniesz list "wysłany dwa miesiące temu" gdzie o tym informowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ING też tak miałem, że coś mi odwalili na koncie i dopiero jak poszedłem do oddziału zapytać dlaczego nie poinformowali to dwa tygodnie później dostałem list, w którym informują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
- wczoraj zniknęło mi z konta wszystkie oszczędności (po prostu wzięli sobie pieniądze bez żadnego sms czy telefonu, przenieśli je na konto technicznie, gdzie nie miałem żadnego wzglądu)


@RAMBOnaBOSO: że co? Wyczyścili ci OKO?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@RAMBOnaBOSO: @yupitr: dokladnie to samo miala teraz zona xD i juz tlumacze o co chodzi - w aplikacji pomiedzy ich spamem z ofertami kredytow, lokat czy #!$%@? wie czego od czasu do czasu przemycaja jakies requesty, od niej chcieli potwierdzenie zrodla srodkow czy coś xD ogolnie to juz zdazyli jej wypowiedziec umowe o czym tez sie dowiedziala ze 2 tygodnie po tym jak poszlismy do oddzialu z papierami
  • Odpowiedz
@mentari: konto jest przypisane na dziecko, ale wgląd mam ja i żona i chodzi o to, że nagle zniknęły nam całe oszczędności i wgląd do tego konta:) tylko pracownicy banku widzieli to konto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
w aplikacji pomiedzy ich spamem z ofertami kredytow, lokat czy #!$%@? wie czego od czasu do czasu przemycaja jakies requesty


@wiewior_s: weź sobie zobacz sekcje wiadomości w aplikacji i policz ile tam masz spamu - całe zero bo tam wysyłają tylko info o zmianach albo jakieś ważniejsze komunikaty. Jakaś oferta przychodzi co najwyżej jako powiadomienie
  • Odpowiedz
@wiewior_s: a co takiego wzbudziło ich podejrzenie, że chcieli potwierdzić legalność środków? Już mnóstwo razy czytałem właśnie jak ING chce potwierdzenia od ludzi o ich dochodach. Zazwyczaj blokują konta jeśli ktoś robi przelew z giełdy kryptowalut.
A może były jakieś wpłaty we wpłatomacie na konto?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szpongiel: totalna kontrola.
Juz nic im nie zrobisz.
Ciekawe jak zostanie do tego dostosowana krypto
I jak to zrobi szara strefa I wszyscy inni co maja nie rejstrowane biznesy.
Barter odżyje?
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: Przez Wykop nie możemy przeanalizować przedstawionej sytuacji, dlatego nie wiem co było powodem prośby o aktualizację dokumentu tożsamości dziecka. Proszę Cię o kontakt na czacie w Moim ING lub telefonicznie 32 357 00 69. Wtedy zgłosimy tę sytuację do wyjaśnienia.
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: To tak jak mi firmowe konto zamkneli w BNP, bo Karyna co mi zakladala nie wziela oswiadczenia ode mnie, ze nie prowadze interesow z Iranem. Bez ostrzezenia. Na szczescie juz nie musza trzymac moich pieniedzy.
  • Odpowiedz