Wpis z mikrobloga

  • 0
@aquapure bliźniaki i jedno z nich jest - 14 a drugie -25 od normy więc łożysko nie pracuje jak powinno, kolejny objaw to małowodzie, ale przepływy są jeszcze ok i chcą jeszcze z 2-3 tygodnie czekać, jesteśmy w hotelu teraz obok szpitala i co drugi dzień ktg będzie i usg raz na tydzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@interpenetrate życie szaraka polskiego i biedę od tygodniowki do tygodniowki już przerabiałem, jak się rozrząd zerwał w escorcie to się na wakacje nigdzie nie jechało. Tyle, że zawsze na jakiś sposób byłem ambitny i mimo że skończyłem szlachetną zawodówkę w zespole szkół #!$%@? w Radomiu to miałem większe ambicje.

Jak się trafił wyjazd najpierw do polaka na czarno w oslo to się załapałem, a później po roku czy półtora wyjechałem na północ
  • Odpowiedz
  • 0
@MZ23 a kto powiedział że ma być szał, ja tak daje do oceny, na plus jest to że mogę cały czas być przy żonie i nie muszę dymac 500km do domu lub siedzieć w hotelu 1k nok doba, hotel przyszpitalny mnie kosztuje 355 doba ze śniadaniem.
  • Odpowiedz
Tyle, że zawsze na jakiś sposób byłem ambitny i mimo że skończyłem szlachetną zawodówkę w zespole szkół #!$%@? w Radomiu to miałem większe ambicje.


@Popularny_mis: szanuję mocno, sam urodziłem się w Radomiu a wylądowałem w Łodzi. Mam dopiero/już 22lvl i takie historie jak Twoja dają ciekawą perspektywę i trochę uskrzydlaj, szczególnie że tu moi znajomi albo mieli już w rodzinie jakieś firmy, albo szarpią się z rzeczywistością. Od nałogów przez codzienne
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: czyli ogólnie chwalisz sobie i czujesz że jesteś znacznie zamożniejszy i stać cię na więcej i lepiej się żyje? Czy raczej nie jest tak różowo?

. W #!$%@? młodych ludzi nie ma na siebie pomysłu, żyjąc od 10 do 10 i ciągle szukajac chwili wytchnienia. Wszechobecny marazm, brak ambicji i energii żeby coś zmienić potrafi zniewolić umysły niektórych ludzi i wręcz wydzierać z nas człowieczeństwo.


@JaTuNowy: też kwestia są
  • Odpowiedz
  • 3
@interpenetrate czy jestem zamożniejszy, dużo zamożniejszy. Początkowo i na emigracji żyłem od 1 do 1 ale jak już znajdziesz swoje miejsce i zaczniesz planować długofalowo to będzie lepiej. No i wiadomo we dwoje łatwiej.
  • Odpowiedz