Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@WojciechM-ce: dzień bez korka w Staulandii dniem straconym( ͡° ͜ʖ ͡°)

żeby za dreznem, te #!$%@?


Opłatek z rodziną będziesz przełamywał tymi samymi palcami, które napisały takie świństwo? Fujka.

żeby za dreznem, te #!$%@? z #bekaztransa nie wyprzedzały się do samych Katowic


Co prawda wracam do kraju od południa, ale już zadzwoniłem do Vitalija z Girteki, żeby wypatrywał migrujących hanysów na a4 ( ͡° ͜ʖ
@MojWlasciciel: dokładnie tak. Póki co mój rekord, w jeździe na ogonie transa, na lewym pasie to 15 minut ;). Dzięki za info o autostradach. Wczoraj to wertowałem i ściągnąłem AutoPay. Kuzyn jechał 10 dni temu do Polski i mnie ostrzegł, że w nocy kupowanie biletu na Orlenie we Wrocławiu, trwało 20 minut, bo oczywiście każdy do zakupu biletu, musiał dodatkowo #!$%@?ć hot doga. Z tym hanysem też bingo.

@erni13: Ta,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vonsaty: A to ciekawe rzeczy opowiadasz bo wczoraj o 21 jak jechałem to nic nie było a google na teraz też nic nie pokazuje ( _)
dajcie ze 2 plusy, żebym ominął Stauy

@WojciechM-ce: Musisz słuchać radia i #!$%@?ć Niemców. Oni mają tą swoją ogólnonarodową zabawę w Sztau. Słuchają radia, i w radiu podają: " Autobahn A9 richtung Muenchen zwiszen Ausfahrt und Ausfahrt 3km Sztau". No i oni wtedy tam jadą i robią Sztau tak jak radio podaje. Musisz ich uprzedzić albo ominąć Sztau landszaftem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)