Wpis z mikrobloga

Zaraz trasa 1000 km do domu z Niemiec do Polski. Miretzky, z tagu #niemcy, dajcie ze 2 plusy, żebym ominął Stauy, żeby za dreznem, te #!$%@? z #bekaztransa nie wyprzedzały się do samych Katowic, a na tej śmiesznej autostradzie bez pasa awaryjnego nic się nie #!$%@?ło. Z góry dzięki.
  • 46
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ovy: ja mam mniej więcej taka sama odległość do rodziców w Polsce czy ponad na frankfurt i A2-S8, czy na Drezno i A4-S8. Różnica jest niewielka. Wolę jednak zapłacić za autostradę i jechać szybciej i bez problemów. Jazda na Dresno-zgorzelec i a4 to rak jakich mało. Po 17h jeździe pękłem i stwierdziłem że nigdy więcej tego ścieku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamsowaanon: już tyle razy jechałem DE-POLSKA-DE na przestrzeni 9 lat, że bez różnicy. Wiadomo, że nocą jest "lepiej". Z tym że lepiej na dresno-zgorzelec-a4 nie znaczy dobrze. Dalej jest tam padaka, nadgabaryty, Janusze cwaniaki bo za darmo, remonty po stronie niemieckiej, no i sławna a4. Na a4 wystarczy że się cokolwiek stanie i już się korkuje. Nie musi to być nawet kolizja, wystarczy awaria i korek- bo brak pasa awaryjnego, a
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: u mnie śmiga na obu odcinkach. Fv VAT też przychodzi pod koniec miesiąca. Przy kilku autach nawet nie płaca się dopłacać do opcji floty ponieważ można spokojnie rejestrować auta pod jedną firmę. Jak ktoś ma z ponad 30 samochód w firmie to może wtedy. Osobiście polecam
  • Odpowiedz