Wpis z mikrobloga

@n0cniarz: kupilem kiedys clio 1 w gazie za 950zl z oplatami na 10 miesiecy. rozrusznik byl fatalnym stanie odpalal co 3-4 zakrecenie. Przejechanie 100km na tamte czasy byl to koszt okolo 12zl xD piekna maszyna zrobilem nia prawie 30k km. Jedyna inwestycja jaka poszla w tym aucie to tarcze i klocki za smieszne
120zl xd sprzedalem za 1000PLN i w momencie sprzedazy rozrusznik padl na amen pomagalem typowi odpalic na
  • Odpowiedz
@zaczalem_cwiczyc: a jak to oceni przed zakupem? Sprawdzi czy odpala, napięcie, czy olej jest w normie albo czy płyn chłodniczy nie ucieka. Praktycznie każdy gruz będzie brać olej, a jak ocenić czy na tym silniku biorącym olej przejedzie się 1000km czy 50 000km?
Poza tym, subOp pisze o sytuacji, gdzie silnik nie odpala - jak ocenić wtedy, że naprawa kosztowała będzie 50 zł?
  • Odpowiedz
@bruhh: Potwierdzam. Na początku 2020r kupiłem astre f za 450zł. Sprzedałem kata za 700zł, gdzie zwróciło mi koszta zakupu i przeglądu. Przez cały ten okres zrobiłem jakieś 18tkm dokładając do niej jakieś 1200zł. Fakt jest taki, że mniej bym do niej dołożył tylko była katowana w polach i upalana
  • Odpowiedz