Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Kupiłem parę rzeczy na #ibood w listopadzie do tej pory paczka nie dotarła, a co więcej nie została nawet wysłana.

Człowiek myślał - fajnie prezenty będą, każdego się obdzielić da, a tu wielki uj przetrzymują mi prawie 1000 cebulionów bo prowadzą "śledztwo" z serii "jak to się stało, że się zesrało" i kasy nie chcą oddać. To jest jakieś chore szukają sobie paczki ze spedytorem od dwóch tygodni, a kasa klienta jest jak zakładnik. Tydzień temu piszę, że odstępuję od umowy, a oni nie bo szukamy paczki i do momentu kiedy nie znajdą to kasy nie oddadzą ...kuhfa poszukiwacze zaginionej arki się znaleźli do tego sami swój regulamin przygłupy łamią ...

Ostrzegam Was Mirki i Mirabelki przed kupowaniem czegokolwiek w tej patologii bo to zabawa w kasę zapomogowo-pożyczkową ...

Mirki z #cebuladeals sorry za spama, ale promki na iBoodzie to kaszana! Nie dajcie się nabrać!

#zakupy #internet #prezent #prezenty #bozenarodzenie #nocnazmiana
saint - Kupiłem parę rzeczy na #ibood w listopadzie do tej pory paczka nie dotarła, a...

źródło: comment_1640133496T0QbG2eVWfGlmgxtKFCkus.jpg

Pobierz
  • 8
Kupiłem parę rzeczy na #ibood w listopadzie do tej pory paczka nie dotarła, a co więcej nie została nawet wysłana.


@saint: to masz jakiegoś wyjątkowego pecha. Zamawiałem już kilkadziesiąt razy na iboodzie, ani razu nie zawalili.
No dobra, raz zawalili bo przysłali 2x więcej towaru - zamawiałem 8x słuchawki a przesłali 16 sztuk xD Jak napisałem czy na pewno dobrze wysłali to stwierdzili "wysłano zgodnie ze specyfikacją" ¯\_(ツ)_/¯