Wpis z mikrobloga

ja tego nie potrafie zrozumieć , poprostu nie mogę , #!$%@? jak to jest , oglądam tindery u szymona , co druga laska to taka typowa kujonka co czyta harrego potera , albo taka co wgl o siebie nie dba i widać że żyje w patologicznym środowisku , albo jakaś totalna gówno z wyglądu co ja bym sam tego nie tknąl nawet jak by mi dopłącali i nawet ten narybek lasek na tinderze nie daje mi w prawo , mam 0 par jak większośc to takie typowe gosie ze szkoły które nawet mi sie nie podobały i nie pomyślał bym o związku z nią , nawet takie gosie i kasie nie dają mi w prawo !!! one dają w prawo chada co chodzi na siłke i jezdzi nowym autem za 200 koła ! to jest jakaś totalna wyspa totalnej porażki XDDDD i kpina , temat lasek trzeba olać i mieć to w dupie bo inaczej tragedia
#blackpill #p0lka #julka #incel #przegryw
  • 15
@PsykoSmurfer u jakiego szymona? ja nie naleze do najbrzydszych ani najpiekniejszych a moj licznik par sie zatrzymal po 3 dniach, ostatnio nawet dla beki dawalem wszystkim laskom lajka i szczerze - tez nic nie ruszylo xD zastanawiam sie na ile to hipergamia a na ile pozycjonowanie tindera