Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu 6 odcinków, największy zarzut jaki mam do twórców to nie zrozumienie na czym polega fenomen amerykańskiej wersji. Zamiast przerysowanych sytuacji z którymi zmagają się pracownicy korporacji: durne szkolenia, bezsensowne spotkania, ospały menadżerów, powszechna spychologia i tumiwisizm. Dostaliśmy śmietnik bez ładu i składu, pełen czasem zabawnych, a w większości żenujących sytuacji. Jest lepiej niż myślałem, ale twórcy nie zrozumieli podstawy humoru tego serialu. #theoffice #theofficepl #changemymind

Pobierz NdFeB - Po obejrzeniu 6 odcinków, największy zarzut jaki mam do twórców to nie zrozum...
źródło: comment_16401252177Cb0Qg0hK1nUgX0ICnU1yR.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BurmistrzKosmosu: to samo miałem napisać. Podczas oglądania wersji pl miałem wrażenie, że chcieli wcisnąć jak najwięcej śmiesznych gagów z wersji US i aż za dużo tego na raz wyszło, plus słabo to tak jakoś odegrane. Najlepiej wykreowana postać Darka, Franek bardzo słabo, Michałowi dużo brakuje do Michaela no i w innym stylu te jego żenujące zachowanie jest, u Michaela jest nawet zabawne, czasami tak żenujące aż by chciało się strzelić go