Wpis z mikrobloga

Aczkolwiek wiem o tym i próbuj szczęścia


@Felonious_Gru: Pisałem na wszelki wypadek, bo różni ludzie się tu przewijają. Ja tego nie rozumiem, bo po co miałbym niepotrzebnie robić komuś jakieś kłopoty?
  • Odpowiedz
Ktoś tam pytał "co jak mam firmę" - a no nico. Masz się stawić i ch...


@ffrugopl: Niezłe niewolnictwo. Czasem są sytuacje że się nie da wyjechać na miesiąc i zostawić wszystko w #!$%@? jak prowadzisz dzialalnosc masz pracowników, umowy, najmy lokali itd.

Dzieki za info
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryalkus: jedyny mój kontakt z wojem to pokazanie pindola na komisji 12 lat temu

@Reevder: kurde przecież chodzę codziennie

@Felonious_Gru: Mnie od 17 lat na szczęście nikt nie zaczepia. Zresztą sikam moczem na całe te zabawy w żołnierzyków i bezgraniczną akceptację najgłupszych rozkazów.
  • Odpowiedz
@unfolding: Pytać Ciebie nikt nie będzie niestety tylko dostaniesz wezwanie i masz się stawić a jak nie to przyjadą po Ciebie i za zabiorą.

Też uważam, że to głupota, ale tak to wygląda.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Normalny przydział, też mnie wezwali kilka lat temu. Stawiłem się w siedzibie, odpowiedziałem na jakieś pytania, potem dzwonili z komisariatu, gdzie mam przydział na wypadek wybuchu III Wojny Światowej, pytali o wymiary pod mundur i numer buta.
  • Odpowiedz
@kuuuba777 krąży plotka, że na ćwiczenia wzywają tylko zaszczepionych, ale nie bierz tego za pewnik. @Xtreme2007 nawet dowódca jednostki nie bardzo ma możliwość zwolnić kogoś z ćwiczeń bez ważnego powodu. To, że Ci firma upadnie nie jest dla nich ważnym powodem. Takie to mamy chore prawo w PL. W razie czego pamiętaj, że L4 musi być na cały okres ćwiczeń, inaczej będziesz musiał się stawić każdego dnia, którego zwolnienie nie
  • Odpowiedz