Wpis z mikrobloga

#wykopaka dotarła więc sezon świąteczny moża uznać za rozpoczęty ( ͡º ͜ʖ͡º) a paczka nie od byle kogo bo sam @LeopoldStaff ja kompletował!

A żeby było śmiesznej on, ja i Mirek któremu wysłałem paczkę siedzimy razem na tagu #f1 ( )

Paczka pięknie była omemowana, jak również każda rzecz była zapakowana w eleganckie paczuszki. Ciekawość i radość dziecka niestety zwyciężyły i nie zostało to uwiecznione na zdjęciach. Ale co w tych paczkach! Zapas słodyczy na długi czas na start. A do słodyczy herbatki. Zima mi nie będzie straszna () Do tego komin. Pojedzie ze mną na Nowy Rok w Beskidy ( ͡º ͜ʖ͡º) pojedzie przy nutach Divison Bell. The Kiss najprawdopodobniej będzie ze mną na dojazdy do pracy ( )
Ale co z tym F1? Trochę shitpostingu na moim profilu jest, na szczęście Święty Mikołaj świetnie z tego wybrnął. Dostałem kalendarz na rok 2022, więc za kilka dni zawiśnie w kuchni. I JESZCZE KSIĄŻKA O KIMIM RAIKKONENIE! Jeden z moich ulubionych kierowców, a na pewno jest to kierowca któremu najdłużej kibicuję. Już za gówniaka skradł moje serduszko i śledziłem jego karierę.

Pora więc rozsiąść się w fotelu, zaparzyć herbatę i startować z lekturą () Dziękuję za świetne prezenty (ʘʘ)
#wykopaka #pokazpake #pokazpaczke #chwalesie

Brant - #wykopaka dotarła więc sezon świąteczny moża uznać za rozpoczęty ( ͡º ͜ʖ͡º) a...

źródło: comment_16401119275u14aCJXyP54WCkZHVKkrj.jpg

Pobierz
  • 4