Wpis z mikrobloga

Projektuję mieszkanie w stylu loftowym, projekt łazienki już mam, teraz muszę sam zaprojektować kuchnię, co myślicie o takim czymś, z tym że z tylu zamiast drewna, to naturalną cegłę wstawić? Mam już takie kafelki ceglane kupione do łazienki. Dodatkowo trochę czarnych elementów tam wstawić. A może jakiś inny blat?
#projektowanie #architektura #projektujzwykopem #remontujzwykopem #aranzacjawnetrz #kuchnia
Pobierz
źródło: comment_16401040817WB7TfbDysfjoHMeP6H5Hq.jpg
  • 13
@Mirek2137: co do blatu to nie mam doświadczenia z drewnianym, ale nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. Jeśli chcesz coś tam faktycznie gotować , to lepiej wziąć jakiś kamień. Łatwiej się czyści, może służyć jako stolnica, i nic ci się nie porysuje czy zniszczy od wody
@Mirek2137: styl loftowy to stary bierz stal nierdzewną na blat, kolory szare lub ciemna zieleń półki, do tego kanapa w stylu ciemna zieleń (patrz nono grupa na instagramie) i mikrocement (patrz resinfloor na instagramie).

I masz zajebiste mieszkanie, nie słuchaj ludzi co ci będą proponować blaty drewniane czy marmurowe, to nie jest styl loftowy.
co myślicie o takim czymś, z tym że z tylu zamiast drewna, to naturalną cegłę wstawić?


@Mirek2137: sama cegla nie zrobi Ci stylu loftowego, jak wiele osob zwrocilo uwage cegla sie brudzi i ciezko sie ja czysci, z bialych/szarych mebli plus cegly zrobisz raczej cos co jest blizsze stylowi skandynawskiemu niz loftowemu, wnetrze loftowe to musi zawierac duzo ciemnych akcentow, metalu, surowosci itp. itd.