Wpis z mikrobloga

No i czas na moje #pokapake z #wykopaka od anonimowego Mirkołaja!

Zatem zacznę od listu - mam wrażenie, jakbym czytał list od siebie do kogoś. XD Sam też miałem niemałą zagwozdkę, by swojemu Mirkowi zrobić pakę. Ale i Tobie i mi się udało! :D
Sam też rzadko kiedy piszę listy, a ostatni napisałem rok temu podczas wykoPAKA 2020. No i mi też ręce opadały po napisaniu listu, a w tym roku zaszalałem i wyszły mi 4 strony.

No a teraz zawartość, a jest co:
- zestaw do sushi. A ja właśnie lubię sushi, ale takowego zestawu jeszcze nie miałem (kupowałem wszystko osobno. XD). Więc Mireczku zrobiłeś mi motywację, by zrobić sushi jako dodatkowe danie na Wigilię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- japońskie pałeczki - oj, będzie czym jeść. Sam mam tylko jednorazowe drewniane z barów, które wykorzystuję już wiele razy, więc takie mi się na pewno przydadzą.
- herbatka - będzie co pić z tę zimną zimę!
- gadżety z Final Fantasy - będzie mi kto bronić klucze oraz na czym wypić herbatę. ()
- batony proteinowe - oj, będzie co jeść po długaśnych, zimowych spacerach po mieście. W szczególności, że białko dość ciężko czasami ogarnąć!
- krówki - mlem, pycha! Właśnie zajadam jedną podczas pisania tych słów! A sam tez wysłałem krówki swojemu Mireczkowi! Więc mamy win-win. :D
- mikołaj z nadzieniem - takie same mamy w pracy i są pyszne!
- żelki - będzie czym uzupełnić siły po spacerach.

No to anonimowy Mirkołaju - dziękuję za super paczkę!
Pobierz
źródło: comment_16400328971wjZbf1dccAGV7xNqrhdUY.jpg
  • 2
No i zapomniałem napisać - drogi Mirkołaju! Podonie jak ja - zapakowałeś wszystkie elementy paczki w papier prezentowy! Cóż za przypadek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@p98: chciałem tylko napisać, że od kilku dni myślę nad tym, co mógłbym zrobić na wigilię i chyba właśnie mi podsunąłeś pomysł z tym sushi xD

Jeść uwielbiam, ale nigdy nie robiłem, a kiedy jak nie teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)