Wpis z mikrobloga

Jak polecacie się douczać angielskiego żeby lepiej mysleć po angielsku bo rozumiem wszystko po angielsku jak ktos do mnie mówi albo jak czytam umiem pisać z kims ale jak podszedł do mnie ostatnio angol to wiedziałem co do mnie mówi ale odpowiadałem mu jak połamany i nawet jak dobrze mówilem to i tak w bani miałem ze mówie zle XD
#naukajezykow #angielski #nauka
zlitujsieniebanujczlowieku - Jak polecacie się douczać angielskiego żeby lepiej mysle...

źródło: comment_1640008700kRLHOJZs5J1DLdPQhauGCV.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zlitujsieniebanujczlowieku: rozmawiać, rozmawiac, rozmawiac. Znajdź kogoś, najlepiej kogoś native english z kim będziesz gadal jak najczesciej. Jeżeli myślisz że rozumiesz jak ktoś do Ciebie mówi a nie potrafisz odpowiedzieć tzn że nie wszytsko rozumiesz bo masz braki. Jesteś w stanie jedynie połączyć niektóre słówka I zwroty w sensowną całość - nie jest to jednak pełne zrozumienie.
@zlitujsieniebanujczlowieku: w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Poziom masz dobry poza mówieniem, więc chyba to samo za siebie mówi co trzeba robić dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pisanie i myślenie coś tam pomoże ale nie rozwiąże problemu. Musisz gadać żeby gadać.
Ale pocieszę cię, w nauce języka zawsze mówienie jako skill wlecze się na samym końcu.