Wpis z mikrobloga

początek korona - psychozy


@Xtreme2007: psychoze tą nakrecali głównie ci którzy zamienili teraz awatary na czarmandery, do teraz pamiętam jak wykłócałem się z foliarzami czy filmiki jak w chinach ludzie padaja na ulicach jak muchy sa autentyczne
  • Odpowiedz
@OddajButa123: nie no to raczej wygląda jakby dostosowali przekaz do danych
na początku niewiele było wiadomo, potem coraz więcej
a teraz już jesteśmy pewni że choroba jest mało śmiertelna, lockdown nic nie daje itd.
nie widze tu hipokryzji
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Na początku wszyscy się bali. Ja też. Mnie powrót do normalności tj. przeanalizowanie danych i całej sytuacji zajął jakieś dwa tygodnie (co widać po wpisach z tamtego czasu). Konfie też dość szybko. Niektórzy natomiast do dzisiaj się nie ogarnęli.
  • Odpowiedz
@Latarenko No w sumie logicznie kupy się to trzyma. Problem pojawia się kiedy spytam komu przeszkadzały moje golgify bo banda #!$%@? typów pod oknem jednak życie utrudnia.
  • Odpowiedz
Problem pojawia się kiedy spytam komu przeszkadzały moje golgify bo banda #!$%@? typów pod oknem jednak życie utrudnia.


@Minieri: bo nie masz praw do tych materiałów i duże firmy chcą chronić swoją własność.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: @cichooo: Witam prawilne mordeczki. Jak wam teoretycznie na klawisz wbiją to rozumiem że telewizor kokardką udekorujecie, ale na psy nie zadzwonicie? Polecam odkopać ten wpis, ja darcia mordy pod moim oknem nie będę tolerował.
  • Odpowiedz
komu przeszkadzały moje golgify


@Minieri: strzelam, że osobom które miały prawa autorskie do tych materiałów, ale oczywiście mogę się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QHiN: Nie no wiem dlaczego mi te golgify usunięto - pewien znany portal sportowy na literę "w" wpadł na pomysł żeby te klipy wrzucać na swoją stronę, przez co dostały masę wyświetleń i zwróciły uwagę.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Na początku wszyscy się bali. Ja też.


@Xtreme2007: Nie, nie wszyscy. Ja się nie bałem. Już przeżyłem te medialne nakręcanie paniki w przypadku świńskiej i ptasiej grypy. Serio wystarczyło sobie to przypomnieć i minimalnie wiedzieć czym są koronawirusy.

Podobnie ze szczepionkami. Wystarczy wiedza z LO, aby wiedzieć, że marketing producentów to była od początku bzdura pod względem ochrony przed zarażeniem, bo szczepionki tak nie działają. Szczepionki uczą
  • Odpowiedz