Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Ja lvl 28
Moja 'koleżanka' (FWB) lvl 31

Dwa dni temu spotkałem się z moją koleżanką, był bardzo przyjemny wieczór i #seks a dzisiaj zapytałem kiedy ma wolne w przyszłym tygodniu to powiedziała, że jeszcze nie wie i że chyba nie możemy się spotkać tak jak zaproponowałem u mnie w mieście (150km od niej). Wolałaby żebym po nią przyjechał autem niż żeby jechała busem/pociągiem ale powiedziałem, że nie (może to jest powodem).

Powiedziałem żeby się zapytała w pracy kiedy będzie miała wolne w przyszłym tygodniu to powiedziała, że to pytanie nie jest priorytetem i że zajmuje się teraz innymi rzeczami w pracy.

WTF!? Nikt nie mówi, że to jest priorytetem, 10 sekund zajmuje wysłanie wiadomości do przełożonej kiedy będzie miała wolne, nie rozumiem dlaczego się nie zapyta. Ona woli na spontanie a ja wolę wszystko na spokojnie mieć zaplanowane, bo muszę zarezerwować hotel itd.

Ona chyba chce udawać, że to nie tak łatwo się z nią spotkać (powiedziała mi to nie wprost).

Co radzicie? Chciałbym się spotkać ale trochę niepoważne zachowanie z jej strony.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c073eaddfc93000ae0a5e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 14
OP: @zorroza: Nie, to nie tak. Ona prawie zawsze pracuje również w weekendy a wolne ma albo poniedziałki i wtorki albo wtorki i środy.
Ja zapytałem czy możemy się spotkać we wtorek a ona zapytała czy możemy się spotkać w poniedziałek (ale jeszcze nie ma potwierdzonych dni wolnych. Dlatego chcę żeby wysłała prostą wiadomość, jedno zdanie pytające kiedy ma wolne w przyszłym tygodniu. Zadanie pytania zajmie 10 sekund. Tak, w
OP: @Krokiruks: Nie rozumiesz. Ja chciałem przyjechać do niej. Ona, że tym razem chciałaby gdzieś indziej. Pytam to może u mnie w mieście? Ona od razu mówi, że dobrze, zgadzam się. Także nie zrozumiałeś. Dopiero potem coś zmieniła na póki co zdanie.

@Hubertosik: Nie ma mnie w d i nie jestem simpem, chłopie ona mi prezent 50 razy droższy niż ja jej kupiłem na święta, także ja nic nie