Wpis z mikrobloga

@Sayong: dokladnie mamy 12-15% udzialu w produkcji CO2 na swiecie jako EU, a oni co chca osiagnac, jak najwyzsze ceny energii , zeby ludzie przy swieczkach mieszkali ?

Wypychanie przemyslu poza Europe bo jestesmy eko, plus nisko marzowe sa nieoplacalne- a wysoko oplacalne produkcje staja sie nisko marzowe przez rozne wymyslu ekonawiedzonych politykow.

Skoro przemyslu, rolnictwo ma byc reformowane- wszystkich ludzi w gospodarce nie pomiescimy w uslugach - nie widze tutaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nobrainer: bo masz inne kategorie myślenia. Zarządzanie polityką całej wspólnoty może być inne niż to jak działają lokalne rynki.

Może rozwiązaniem jest właśnie to co robią, czyli przestawianie gospodarki na tory rozwiązań przyszłości, na rozkręcenie branż które są przyszłością, pomimo przejściowych kosztów
@nobrainer: jesteś wykopwy młotkiem, więc tego nie rozumiesz. Wg twojego chłopskiego rozumu, trzeba klepać ciągle tak samo, krzyczeć "la la la la la la" to smog zniknie a zapasy węgla nigdy się nie skończą. Te ceny to impuls do rozwoju nowych technologii.