Wpis z mikrobloga

Co takiego ma w sobie elex? Mam 8h, jestem #!$%@? systemem walki, i tym że umarłem tyle razy że po 40 przestałem liczyć. Początek gry to tragedia, trzeba kombinować żeby misje przejść. Ale wciąż gra mi się w to tak przyjemnie że nie pamiętam kiedy RPG mnie tak wciągnął.
#elex #gry #rpg
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bi4ly_:
Ja po 20h porzuciłem elexa - system walki jest okropny i te sztywne, blokujące animacje mnie mega irytowały. Już walka w wydanym ponad 10 lat wcześniej Gothic mi bardziej odpowiada.
  • Odpowiedz
Pamiętam początek był mega ciężki, nie mogłem zabić żadnego potwora, questy też szły jak krew z nosa, później jest już lepiej. Elex jest tak „sztywny” jak stary gothic, klimat jest bardzo podobny, choć czasy niby inne, ale jak Ci się podobał gothic no to elex też powinien :P
  • Odpowiedz
A ma coś? Dla mnie to gra typowo dla szukających nostalgii gothicowców, rpg robiony w stylu gier wydawanych kilkanascie lat temu, do tyłu w każdym aspekcie w porównaniu z konkurencja.
  • Odpowiedz
@bi4ly_: ewidentnie #!$%@? balans... ja żeby jakoś przetrwać zrushowałem misje u barbarzyńców żeby tylko dostać się do miasta pod kopułą a potem rura do kleryków... A tam broń dystansowa i nagle gra stała się prosta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz