Wpis z mikrobloga

Czyli wyszło na to że teraz już oficjalnie moderacja i członkowie z zarządu siedzą na lewackim discordzie.

Fajny te portal, taki nie za obiektywny. Białek tylko nie zapomnij prosić użytkowników o wsparcie jak znowu będzie wychodziło kolejne ACTA.

Przecież Wy jesteście przykładem obiektywizmu i pluarizmu.

Swoją drogą nie wyobrażam sobie jak nijakie trzeba mieć życie żeby całymi dniami siedzieć z ręką w spodniach na discordzie i czekać na znalezisko które można zakopać. Ci ludzie naprawdę mają problemy.

#neuropa
#4konserwy
#bekazlewactwa
  • 10
Czyli wyszło na to że teraz już oficjalnie moderacja i członkowie z zarządu siedzą na lewackim discordzie.


@Razzish: Jakby to było coś nowego. Już przy którymś wcześniejszym wycieku screenów z neuropkowego Discorda było widać że mają kanał "pogadajzmode". Ludzie wchodzili tam i pytali o coś, np. "Czy konserwy to banda frajerów?", wówczas przychodził Michał albo Ania i odpowiadali "Oczywiście, jak najbardziej, jeszcze jak".
@Agemaker: Tu nie chodzi o to czy mają czy nie mają. Gdyby moderacja co chwilę nie mówiła jaka to jest apolityczna to nie byłoby tematu.

Jest ten Lurker który wiadomo że jest prawicowy i raczej nikt nie ma co do tego wątpliwości
Jest też Reddit, który jest lewicowy i też raczej nikt nie ma z tym problemu.

I nagle pojawia się wykop, który reklamuje się jak apolityczny, tworzony tylko przez użytkowników
@Razzish: a gdzie jest napisane cokolwiek o apolityczności wykopu? Jeśli nie podoba Ci się ogólny kierunek w jakim podąża wykop to nikt nie zmusza do używania go. ¯\_(ツ)_/¯
@Agemaker: Problem w tym że o tym nie wspomniałeś, bo tego dotyczył ten post. Nie mam problemu z tym że ktoś ma własne zdanie, mam problem w tym że jak przychodzi do wprowadzenia ACTA2 to moderacja pisze o pluralizmie a jak sprawa ucichła to wprowadzamy jawną cenzurę.

A co do zmiany to tak, nie podoba mi się podejście zarządu, ale nie ma co się oszukiwać że istnieje alternatywa dla tego portalu.