Wpis z mikrobloga

@Tomsz1989: Mnie urzeka co innego.. ze po raz kolejny został w odpowiednim momencie odpalony temat zastępczy. Po raz kolejny. I nagle nie ma koronowirusa, zatwierdzone taryfy gazu i prądu to nic, a inflacja około 10% to już pikuś. I łapie sie na to opozycja, media i ludzie. Tak samo było z wnioskiem do TK w sprawie aborcji.
  • Odpowiedz
przeciwko covidovemu zamordyzmowi


@adidanziger: w tym kraju to nie przejdzie bo zaraz podłączy się konfederacja z poplecznikami i będzie krzyczeć o auschwitz, plandemii i szczypawkach ośmieszając protest i sprawiając że nikt rozsądny nie będzie chciał być z nim kojarzony ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@van_der_bike Aborcja i lextvn to nie są tematy zastępcze, tylko główne zagrożenia dla wolności. Co gorsze? Że więcej wydasz na zakupy? Czy że żona będzie musiała rodzic trupa ryzykując życiem, a o ofiarach PiSu nie dowie się nikt?
  • Odpowiedz
@furcio: Oj może niefortunnie użyłem stwierdzenia zastępcze. Nigdy nie twierdziłem, że są to tematy błahe natomiast nadal twierdze, że jest to celowe zagranie odpalając taki temat w odpowiednim momencie. I co wtedy? Nie mówić o nim? Nie wspominać? Pewnie, że tak, ale nie zapominać o drożyźnie i innych kwestiach, które nagle się rozmywają
  • Odpowiedz
Aborcja i lextvn to nie są tematy zastępcze, tylko główne zagrożenia dla wolności. Co gorsze?


@furcio: hm, według tvnu koronawirus. Przynajmniej tak było jeszcze do zeszłego tygodnia, bo teraz dobierają im się do dupy to już koronawirus spadł z top3 tematów. Jeszcze niedawno nawoływali do lockdownu, teraz wychodzą na ulicę bez maseczek i bez odstępów xd
InstrybutorzOrlenu - > Aborcja i lextvn to nie są tematy zastępcze, tylko główne zagr...

źródło: comment_1640009288LdRpgtpAKncXG0sSQWaT5A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz