Wpis z mikrobloga

-Geralt i Yen z Cintry na koniach do Kaer Morhen dojechali w 1 godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Wiedźmini to banda niewyżytych gimbusów
-Vesemir psychopata
-Postacie są w tych samych ubraniach mimo, że akcja toczy się mniej więcej na przestrzeni roku
-Ciri twierdzi, że Nivellen to spoko gość mimo iż dopuścił się ludobójstwa jednak gdy ten przyznaje się do mniejszego przestępstwa to Ciri stwierdza, że jest potworem (ʘʘ)
-Yen chce złożyć w ofierze Ciri żeby odzyskać moce xD
LAUREEEEEEEEEEEEEN!!1!
#netflix #seriale #sapkowski #wiedzmin #witcher
  • 27
Jeśli chce to zrobić rozchwianej emocjonalnie (zupełnie zrozumiałe z racji wieku i przeżyć) dziewczynie bez wiedzy i zgody jej opiekuna, ba - bez zainteresowania się jej motywami, co Geraltowi zajęło 30 sekund i uzyskał odpowiedzi, to tak - psychopata.


@Jan_K: Lewaki też zmieniają płeć dzieciom w dzisiejszych czasach wiec co jest dziwnego w tym gdy vesemir chce stworzyć wiedźmina w latach gdzie ludzie są mniej ogarnieci niż my.
@Slavonlorden: Ten serial to #!$%@? żart.
Jak nie czytałeś książek, to jest kolejny średni serial fantasy. Więc po #!$%@? tracić czas
A jak czytałeś. To się tylko #!$%@?. Też nie ma sensu oglądać.

I nie, nie chodzi mi o przełożenie 1:1 książek na ekran [Pomimo że takie były zapewnienia]
Chodzi mi wyłącznie o robienie #!$%@? z logiki i brak pięciu spójnych minut ciągiem.

Mój ulubiony przykład. Yen zamiast zabić Cahira to