Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś kogo równie jak mnie obrzydza fakt iż kobietę, którą mam pokochać całować w czółko i o nią dbać... penetrowały kiedyś obce fiuty już o braniu do ryja nie wspominając? Jak mi tu jakaś p0lka przyjdzie bronić swojej cipy to nawet nie odpowiadam na takie komentarze bo to tylko moja preferencja do której mam prawo. #p0lka #blackpill
  • 33
  • Odpowiedz
@FasterThanYouThink: Sprawa jest naprawdę prosta, to trochę jak z zakupami, niektórzy robią zakupy w butikach inni w sieciówkach a jeszcze inni w lumpeksach, krótko mówiąc niektórzy mają opory chodzić w używanych ciuchach a inni nie, wiem że to trochę prostackie porównanie ale tak to widzę. Są badania naukowe mówiące o tym że kobiety które często zmienia partnerów nie są w stanie kochać, są wyzute z uczuć i emocji jedynie pozostaje
  • Odpowiedz
@FasterThanYouThink: no swoje preferencje to możesz mieć. Ale chciałbyś sam penetrować nowo poznane babki? One mają taką możliwość to biorą szanse za rogi ;-) dla nich spust na twarz to tylko seks, a dla niektórych to nie wiadomo co
  • Odpowiedz