Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś kogo równie jak mnie obrzydza fakt iż kobietę, którą mam pokochać całować w czółko i o nią dbać... penetrowały kiedyś obce fiuty już o braniu do ryja nie wspominając? Jak mi tu jakaś p0lka przyjdzie bronić swojej cipy to nawet nie odpowiadam na takie komentarze bo to tylko moja preferencja do której mam prawo. #p0lka #blackpill
  • 33
  • Odpowiedz
@Ranger: Nie jestem katolem. Przynajmniej nie utożsamiam się bo w księdze jestem dalej zapisany.

@1624294678: Gdyby chodziło o czyste walenie mięcha bez uczuć to nie miałbym oporu. Tu chodzi właśnie o coś więcej czyli "miłość" i taki właśnie przykład jak twój odrzuca mnie jak sam #!$%@?**yn.
  • Odpowiedz
@FasterThanYouThink: Ehhh... jest też możliwość wygrać w lotto.
Typie jak ty chcesz przekonać 16/17 latke by przeżyła z tobą całe życie? Miłością, jak w kopciuszku? Czy może zamkniesz ją w szafie przed światem, i tymi możliwościami jakie on oferuje?
  • Odpowiedz
Czy może zamkniesz ją w szafie przed światem, i tymi możliwościami jakie on oferuje?


@2564: xD tak, bo kobiety myślą tylko i wyłącznie o ruchańsku, najlepiej z obcymi ludźmi, jak przegrywy xD
  • Odpowiedz
@1624294678: niesamowite jak kobiety są nadludźmi, a jak faceci są tępi - nie dziwię się więc kobietom, że stosują takie sztuczki, bo musiałyby być głupie, żeby ich nie wykorzystywać
  • Odpowiedz
@Ranger: Nie, nie myślą, ale 16 latka nie myśli raczej o spędzeniu życia z jednym typem do końca. Ona jeszcze jest emocjonalnie i psychicznie niedojrzała do takiej relacji, by być z kimś już na zawsze.
  • Odpowiedz