Wpis z mikrobloga

@OazaSpokojuu: nie wszystkie wykopki są kucami, ale wszystkie kuce są wykopkami ;)
@AgentGRU: @OddajButa123: nie jestem wielkim fanem, ale ogląda się przyjemnie. Ciekawi mnie co się wydarzy, wizualnie jest dopracowany, główny bohater jest grany dobrze. A śmieszy mnie autystyczne analizowanie odcieni skóry, kształtów twarzy i zgodności z scenariusza z książką. Wykopki zapominają, że seriale to rozrywka a nie materiał do badań.
@apee:
"Przeciwnicy" serialu: Często widoczny opis problemów w serialu, wypunktowanie słabych cech i tego co w nim jest słabo wykonane (tak, nawet czarnoskórych aktorów którzy nie pasują do danych miejsc geograficznie, antropologia się kłania + bez pieprzenia że to fantasy, bo tym tropem Geralt powinien jeździć na Płotce vel. M1A2 Abrams).
Przykład: https://www.reddit.com/r/witcher/comments/rjd3be/fuck_it_i_decided_to_compile_a_list_of_every/ (PoLaCzKoWaTy pełen kucy reddit)

Bezrefleksyjne simpy serialu: "Haha patrzcie, polacki kuc dostał bulu dupy uuu"

Z obserwacji wpisów
Dobra mośki to kto ma rację, cały świat czy kilkaset kucy z wykopu? Walczycie o przegraną sprawę i #!$%@?ście się murzyna, szukacie na siłe bzdur
btw, obecnie na amazon prime leci "koło czasu" i chociaż tam też niektóre rzeczy mi nie pasują to czuję klimat książek i widzę, że twórcy faktycznie starają się oddać go w serialu i nie wywracają wszystkiego do góry nogami


@luke_w: nie czytałem książek koło czasu, ale serial jest dla mnie do bólu zły, same irytujące postacie, mnóstwow dialogów wypełniaczy na poziomie fanfikow, plastikowe klaustrofobiczne scenerie, pompatycznosc, w dodatku wszystko tam jest
@apee:

Najlepsze w tym serialu jest wywoływanie bólu dupy kucy z wykopu :)


Pomijając sam serial, bo go nie oglądam gdy nie mam czasu, to śmieszy to haki masz ciasny mózg jeżeli taką masz skale oceny seriali.

Infantylny prymitywizm to cecha charakterystyczna lewaka.
@apee: Trzeba być tępą #!$%@?ą, żeby nie przyznać im racji. Albo jesteś pajacem, który nie czytał książek, albo nigdy nie byłeś niczego fanem. Adaptacja to adaptacja, trzeba się trzymać treści książki a nie #!$%@?ć samowolkę, bo wtedy zawiedzie się fanów. Fani mają oczekiwania bo fani za coś polubili książkę, a jak oglądają serial to widzą, że właśnie to z niego usunieto, więc jak się można cieszyć jako fan? I to usunięto