Wpis z mikrobloga

@wcfilmowe: Najpierw piszesz o "nie rasistach ale", by na końcu stwierdzić: "Także ja rozumiem krytykę, ALE nie każdą" ;) "Wiedźmin" (gra - bo pamiętajmy, że szał pojawił się właśnie z trzecią częścią gry) zachwycił ludzi "słowiańskością": kulturą, wierzeniami itp. - było to coś zupełnie innego niż mieliśmy do tej pory. Duża część osób, która pokochała grę nie czytała jednak książki - i dla nich serial był idealną okazją do nadrobienia historii.
  • Odpowiedz
Zamknij tam #!$%@?


@LubieChleb: xDDD wracaj tam na zooma rozwiązywać zadania z panią od przyrki xD

Najpierw piszesz o "nie rasistach ale", by na końcu stwierdzić: "Także ja rozumiem krytykę, ALE nie każdą"


@Chidder: no i? Nie do końca rozumiem zarzutu. Przecież krytyka może dotyczyć wielu aspektów. Np. w zupełności zgadzam się z tobą, że aktorsko ten serial jest blisko dna, natomiast krytyka vfx byłaby idiotyczna, bo te stoją tu
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: "no i? Nie do końca rozumiem zarzutu" - zwracanie uwagi na to "ale" w "nie jestem rasistą, ale" jest często wykorzystywane do tego, aby anulować wszystko, co pojawi się po tym słowie. "nie jestem rasistą, ale nie podoba mi się to i to" - a więc osoba to pisząca, według ludzi zwracających na to uwagę, jest rasistą. I z jednej strony zwracasz się właśnie do ludzi "NIE JESTEM RASISTĄ ALE"
  • Odpowiedz
"no i? Nie do końca rozumiem zarzutu" - zwracanie uwagi na to "ale" w "nie jestem rasistą, ale" jest często wykorzystywane do tego, aby anulować wszystko, co pojawi się po tym słowie. "nie jestem rasistą, ale nie podoba mi się to i to" - a więc osoba to pisząca, według ludzi zwracających na to uwagę, jest rasistą. I z jednej strony zwracasz się właśnie do ludzi "NIE JESTEM RASISTĄ ALE" (a więc
  • Odpowiedz
@apee: Najlepsze to jest to, że nakręcą 3 sezon i wykopki będą MUSIELI obejrzeć i bóldupić po raz trzeci ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz