Wpis z mikrobloga

Odchudzanie - tydzień 4 / 25

Początek: 105.6 kg

Średnia waga w poprzednim tygodniu 102.6 kg

Średnia waga w tym tygodniu 101,5 kg

Nie pisałem w ostatnim tygodniu byłem na wyjeździe. Myślałem, że nie będę jadł syfu, a wpadł maczek w drodze. W poprzedni weekend wpadła też duża ilość alkoholu i jedzonko w restauracjach, kawka, słodycze i burgerek. Urok gór jest taki, że można #!$%@?ć, a kalorie się pali ;) Ogólnie nie mam zamiaru ograniczać się z dobrociami ale nie jeść jak świnia tego i wpisać je w swoje zapotrzebowanie.

Ten tydzień fajnie poszedł, pogotowałem sobie W ogóle nie jadłem jedzenia na mieście. Dodam, że gotowanie jest banalne i duża oszczędność. Po treningach wpieprzam serek wiejski - świetne, a potem dobra kolacyjka.

Tydzień świąteczny, będzie trzeba ogarnąć się od jutra i zrobić sobie zapas na święta. Nie mam zamiaru nie korzystać ze świąt ale będę starał się nie objadać, zobaczymy jak pójdzie, jak nie to się zbije w następnym tygodniu, z treningów nie będę rezygnować.

Żeby wbić się z marko idzie mi średnio, ale na razie się uczę gotować, i jak więcej zbije myślę, że marko się mocniej przyda. Na razie staram się więcej białka jeść i dobrze mi to idzie.

Plany treningowe na przyszyły tydzień: 3x bieganie, 3x siłownia i 2x rower.

#racerslim #chudnijzwykopem #odchudzanie
racer1714 - Odchudzanie - tydzień 4 / 25

Początek: 105.6 kg

Średnia waga w popr...

źródło: comment_1639947905mQyPnKARPEFzyazfPvebBW.jpg

Pobierz
  • 1