Wpis z mikrobloga

Właśnie wymyśliłem sposób jak uprzykrzyć życie antyszczepionkowcom. Wszędzie gdzie są limity wejsc z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych wchodzę jako niezaszczepiony ( ͡º ͜ʖ͡º) Przez to zaszczepionych wejdzie więcej a niezaszczepionych boli dupa że nie mogą wejść.

Tak wiem, jestem dziwny ale lubię uprzykrzać życie ludziom o odmiennych poglądach¯_(ツ)_/¯

#koronawirus #chwalesie
  • 17
@Kipper: i co z tego? Nienawidzę złośliwości w stosunku do innych, dlatego doczekasz się adekwatnej riposty od życia. Chyba że przestaniesz się zachowywać jak dziecko.
@OSH1980 gdyby wszyscy tak robili w obiektach byliby tylko zaszczepieni. A Ci, którzy nie mogą wejść moze by się zaszczepili. Nie widzę tu negatywów z tej sytuacji. Jestem młody, covid mi by nic nie zrobił zaszczepiłem się z myślą o innych.
@Kipper: W sumie to szanuje, dla osob niezaszczepionych delta bedzie gorsza a tak to w ten sposob moze ratujesz pare niezaszczepionych przed gorszymi 2 tyg i przy okazji moze zafundujesz paru covidiana ekstra siedzenie na chacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kipper: to spoko bo ja będąc niezaszczepionym mówię, ze jestem zaszczepiony dzięki czemu wejdzie więcej niezaszczepionych, którzy boją się kłamać.

Z fartem.