Wpis z mikrobloga

@Kjedne: Tyle, że ten lewacki raj nie zabiera tym 455 najbogatszym (a raczej im dodaje). Obecna lewica zabiera tym, którzy zarobią więcej niż 2000 brutto i oddaje tym 455 najbogatszym i trochę tym, którym w ogóle nie cche się pracować.
  • Odpowiedz
Obecna lewica zabiera tym...


@7160: Rządzi PiS (prawica). Wszędziej też rządził PiS. A jeszcze wcześniej PO (też prawica).
Więc bredzisz i to grubo.
  • Odpowiedz
pis - najbardziej lewicowa partia od 70 lat jest prawica?


@7160: Tak.

wiesz ze w polsce najwieksze zasiłki na swiecie sa?


@7160: xDxDxD
O ja #!$%@?ę. Daj linka gdzie żeś tak wyczytał. Wkleję to na tagu do pośmiania się.
  • Odpowiedz
@7160: Niepotrzebnie na te gówno odpisuję, ale może ostatni raz, teraz bez po prostu "xD".
Po pierwsze w linku jaki mi dałeś nigdzie nie pisze że w Polsce jest największy socjal na świecie.
Po drugie wcale w Polsce nie ma największego socjalu na świecie (ten jest najprawdopodobniej w krajach Skandynawskich i tych uznawanych za komunistyczne). Polska nawet nie zalicza się ani do kraju komunistycznego ani państwa opiekuńczego jak Skandynawowie.
Po trzecie
  • Odpowiedz
utrudnioną bo


@M_xxx: SM mają pierwszeństwo do przedszkoli.
- SM zlecają zajmowanie się gówniakami innym SM z bloku socjalnego, albo starszym gówniakom.

Z resztą - jakie to ma znaczenie? Nie rozmawiamy o trudnościach na rynku pracy, tylko o socjalu.

W krajach skandynawskich minimalna to pewnie 5000 zł - czy tam samotna madka 4 dzieci dostanie 15000 zł? Raczej wątpię.

Nawet jeśli - nie zmienia to faktu, że w Polsce socjal jest
  • Odpowiedz
@7160: Dowiedz się co to jest matematyka. Albo kalkulator jeśli jesteś za tępy.
Podpowiedź: 500+ to 500zł na jedną osobę. Nie 6 tys jak bredziłeś czyli trzykrotność pensji.
A i tak liczę na twoją korzyść, biorę płacę minimalną, a nie średni dochód na mieszkańca, bo tak należałoby to oceniać.
  • Odpowiedz
@M_xxx: Osiołku - zasiłki się dodaje. Na 4 bąbelków 500+ - to jest 500+500+500+500 = 2000.
Kosiniakowe na 4 (może się tak zdarzyć) to 1000 +1000 +1000 +1000 = 4000
Żebyś się nie czepiał - policz 1000 kosiniakowego.
Fundusz alimentacyjny (zakładamy że sa to zasiłki od państwa a nie od ojców dzieci (średnio pewnie z 600 zł) - policzmy skromnie - 300 zł na dzieciaka) - 1200 zł
Rodzinne - sam
  • Odpowiedz
Jak pisałem, ciebie ora link na który sam się powołujesz

Rodzinne - sam tam coś wypatrzyłeś 386 zł - na 4 dzieci sprawdź ile jest - załóżmy skromnie 800 zł


@7160: Tymczasem w linku (który sam podałeś i to dwa razy!) jak byk pisze na samej górze "386zł na wszystkie dzieci".

Kosiniakowe na 4 (może się tak zdarzyć) to 1000 +1000 +1000 +1000 = 4000


@7160: To się nie sumuje.
M_xxx - Jak pisałem, ciebie ora link na który sam się powołujesz

 Rodzinne - sam ta...
  • Odpowiedz
@M_xxx: A potrafisz zsumować to co podałem (z uwzględnieniem swoich uwag). I ile wówczas wyjdzie dla samotnej madki 4 dzieci?
  • Odpowiedz
@7160: Znacznie, ale to znacznie mniej niż twierdziłeś, a do tego kryteria są szersze niż trzy jakie wymieniłeś (bycie matką, samotną, czwórki dzieci).

Nie umiesz się przyznać do błędu.
  • Odpowiedz